Madame Tussauds Hong Kong

0.0puan

Madame Tussauds Hong Kong Tanıtımı

Dünyaca ünlü olan Madame Tussauds Müzesi'nin bir şubesi de Hong Kong'da bulunuyor. İçerisindeki 100 adet balmumu heykeli bulunan müzede, tarihe adını yazdırmış ünlü isimlerin heykellerini görme fırsatını kesinlikle kaçırmamalısınız.

Madame Tussauds Hong Kong'u gezilecek yerler listenize dahil ettiyseniz hemen söyleyelim; müze Victoria Peak'in içerisinde yer alıyor ve kolay bir ulaşım yoluna sahip. Müzeye giderken yapacağınız yolculuk ise bir o kadar keyifli… Çünkü Victoria Peak'e harika bir tramvay eşliğinde gidecek, yol boyunca etkileyici manzaralara şahit olacaksınız.

Madame Tussauds Hong Kong'da Asyalı yıldızlar, Hollywood yıldızları, ünlü sporcular ve pop yıldızları gibi kategoriler var. Jacki Chen, Angelina Jolie, Bred Pitt, Nicola Kidman, Lady Gaga, Ronaldinho, Muhammed Ali, Mozart, Pablo Picasso ve Jhonny Depp gibi ünlü isimlerle fotoğraf çekebilecek ve gerçekten bu yıldızların sizinle müzeyi gezdiğini hissedeceksiniz.

Hong Kong gezilecek yerler listenize dahil etmenizi önerdiğimiz yerler arasında Ocean Park ve Disneyland Hong Kong da var. Bu noktalarda gayet eğlenceli vakitler sunacak sizlere.

Farklı bir dünyanın kapılarını açan Hong Kong'da her anınızın eğlenceli ve keşiflerle dolu geçmesi dileğiyle…

Keyifli tatiller. :)

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler