Limanağzı bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Limanağzı Aktiviteleri

Yalnızca birkaç işletmenin bulunduğu Limanağzı, sırtını yemyeşil ağaçların örttüğü tepelere vermiş, önünde masmavi denizin uzandığı eşsiz güzellikte bir yer.Limanağzı Görülecek Yerler - Limanağzı En İyi 10 Yapılacak Şey

Yalnızca birkaç işletmenin bulunduğu Limanağzı, sırtını yemyeşil ağaçların örttüğü tepelere vermiş, önünde masmavi denizin uzandığı eşsiz güzellikte bir yer.
Limanağzı, Kaş'ın en sessiz, sakin ve bakir köşelerinden biri. Yalnızca birkaç işletmenin bulunduğu Limanağzı, sırtını yemyeşil ağaçların örttüğü tepelere vermiş, önünde masmavi denizin uzandığı eşsiz güzellikte bir yer.

Karadan ulaşımın olmadığı Limanağzı'na Kaş meydanından yoğunluğa göre yarım saatte bir veya saat başı kalkan teknelerle ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuktan sonra güzelliği ile sizi kendine hayran bırakacak olan Limanağzı'na varmış olacaksınız.

Limanağzı'nda yapılacak şeyler birkaç keyifli aktiviteden ibaret. Aktivite dediğimize bakmayın; aslında bunların çoğu bol bol dinlenmekten ve kendimizi Akdenizli insanlara özgü sevimli tembelliğin kollarına bırakmaktan ibaret.

Limanağzı'nda hangi işletmede vakit geçireceğinize karar verdikten sonra kendinize özel bir yer bulup havlunuzu serebilir, sımsıcak güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Berrak ve masmavi denizde yüzmek, şnorkelle dalmak, kano ve deniz bisikleti yapmak da Limanağzı'nda yapabileceğiniz su sporlarından.

Güzel bir öğle yemeği için Limanağzı işletmelerinin restoranlarını deneyebilirsiniz. Akdeniz ve Ege mutfağından lezzetli yemeklerin sunulduğu bu sevimli işletmelerde keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Akşamüstüne doğru, güneş etkisini biraz daha yitirdiğinde Limanağzı'nın doğasını keşfedebileceğiniz keyifli bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bunun için yanınıza trekking ayakkabınızı almanızı öneriyoruz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın