Otelleri Göster

Lavanta Vadisi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Yakınındaki oteller

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Lavanta Vadisi Yakınındaki Oteller

Isparta'nın birçok noktası lavanta kokularıyla karşılar misafirlerini. Keçiborlu ilçesindeki birçok köyde üretilen lavantalar, tarlaları süsler yılın belli dönemleri. Yöre halkının en önemli geçim kaynağıdır çünkü.

Özellikle Kuşçular, Aydoğmuş, Kuyucak, Ardıçlı ve Çukurören köylerinde yetiştirilen lavantalar şehre gelen turistlerin fazlasıyla ilgisini çekiyor. Bahsettiğimiz köylerden birine gidip, yöre halkıyla konuştuğunuzda sizleri gönüllü olarak gezdirecek çok insan bulacaksınız. Köy halkı çok sıcakkanlı ve sizlere yabancı olduğunuzu kesinlikle hissettirmeyecek. Sizleri gezdirmekle kalmayacak, lavanta üretimi hakkında detaylı bilgiler de vereceklerdir mutlaka.

Lavanta Vadisi olarak bahsettiğimiz yerler her ne kadar köy köy ayrılsa da, birbirlerine neredeyse çok benzese de, eğer imkanınız varsa hepsini gezmenizi öneririz. Mor rengin hakim olduğu tarlalar sizleri ayrı ayrı etkisi altına alacak. Birkaç fotoğraf karesine bu güzellikleri sığdırabilir ve gezinizi ölümsüzleştirebilirsiniz aynı zamanda. Eğer bütün lavanta tarlalarını ziyaret etme fırsatınız yoksa, Isparta'nın hangi otelinde olursanız olun, bulunduğunu otele en yakın bir lavanta tarlasını mutlaka gezin, görün…