Konya uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Konya Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Konya için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Konya Uçak Bileti

Yıl boyu yüzlerce turisti misafir eden, başta Mevlana Türbesi olmak üzere pek çok farklı gezi noktasıyla benzersiz deneyimler sunan Konya'ya ulaşım için Konya uçak bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz…

Mevlana'nın şehri olarak bilinen ve ünü ülke sınırlarını aşan Konya, Türkiye'nin en çok turist çeken şehirlerinden biri olma özelliği taşıyor. Her köşesinde farklı bir doğal güzellik ve tarihi mekan barındıran Konya, meşhur etli ekmeğe ev sahipliği yapan lezzetli mutfağı ile de merak uyandırıyor. Bize de tüm bunların ışığında Konya'yı en yakın zamanda keşfetmek kalıyor.

Konya'ya en hızlı ve konforlu ulaşım yollarından biri hiç şüphesiz havayolunu tercih etmek. 2000 yılından beri hizmet veren Konya Havalimanı, Konya Merkez'e 25 km mesafede yer alıyor. Konya uçak bileti satın alarak ineceğiniz havalimanından otobüs, servis ya da taksi kullanarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

En uygun Konya uçak biletini bulabilmek için yapmanız gereken ise internetten detaylı bir araştırma yapmak. Birkaç ay öncesinden ucuz Konya uçak bileti bulabilirsiniz. Konya uçak bileti fiyatlarının en yüksek olduğu zamanların Aralık ayı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Zira Mevlana Haftası kapsamında pek çok etkinliğin düzenlendiği Konya'da, bu tarihte turist yoğunluğu bir hayli fazla oluyor. Bu durum Konya uçak bileti fiyatlarına da yansıyor.

En uygun Konya uçak biletini bulabilmenin bir yolu da, seyahat günlerinizi hafta sonuna denk getirmemeye çalışmak olmalı. Hafta sonları Konya uçak biletinin en rağbet gördüğü zamanlar. Dolayısıyla gidiş-dönüş hafta içine denk gelen bir Konya uçak bileti alırsanız, daha ekonomik seyahat etmiş olursunuz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.