Konak Restaurant

  • İstanbul / Adalar / Büyükada
  • Recep Koç Cad. No:47

Konak Restaurant

İstanbul'un incisi, Prens Adaları namıyla da maruf Büyükada'da Marmara'nın mavi sularının karşısında, ruh okşayan yeşillikle rengarenk çiçeklerin buluştuğu bahçeye ilk olarak 1979 yılında “'Büyükada Köftecisi”' adıyla kurulmuş olan işletmemiz, 1986 yılında “'Büyükada Konak Et ve Balık Lokantası”' adıyla lezzet serüvenine devam etti.

Başarılı yönetim ve disiplinli çalışma neticesinde işletmemiz 1995 yılında “' Konak Gıda Turizm İnşaat Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi”' adı altında şirketleşerek büyüdü.


Müşterilerden gelen yoğun ilgi ve artan talep sebebiyle Büyükada'da ilk defa Self-Servis sistemine geçilerek Türk mutfağına ağırlık verildi, çeşitler artırıldı ve her şeyin 1. sınıf kalite olmasına özen gösterildi.

2005 yılında Büyükada Konak çalışma sistemini geliştirdi ve dekoratif düzenlemelerle tamamen yenilendi. Medine'de Medine Konak Restaurant açıldıktan sonra bütün şirketlerimizin tek bir çatı altında birleşmesi ve daha büyük hedeflere daha büyük adımlarla varılması amacıyla “'Düzcanlar Grup”' kuruldu.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Servis ücreti (% 10) yazıyor
2

-

Hiç tavsiye etmeyiz. Çalışanları güler yüzlü değil. Hesap istediğiniz zaman listenin aşağısında servis ücreti (% 10) yazıyor. Yani adam sana yemeği getirdi diye hesabın % 10'luk kısmını hesaba ekliyor. İlk defa burada gördük. Hatta itiraz edenler bile vardı.

3
Temiz ve lezzetli ürünler
10

-

Adanın en temiz ve lezzetli ürünleri olan mekan.

3
Temiz ve güzel
8

-

Büyükada tatilinizde canınız ev yemekleri çekerse tercih edilebilecek bir mekan. Yemeklerin kalitesi ve temizliği benzer mekanlara göre güzel.