Kıyıköy Nasıl Gidilir

İstanbul'a 164 km, Kırklareli'ne 92 km, Vize'ye ise 38 km uzaklıktaki Kıyıköy'e otobüsle gelmek isterseniz İstanbul Esenlerden kalkan otobüslerle yaklaşık 2,5 saatte ulaşabilirsiniz.

Kendi aracınızla gelecekseniz İstanbul'dan Edirne yönüne doğru giderken Çerkezköy ayrımını kullanarak önce Vize'ye 30 dakika sonrada Kıyıköy'e ulaşabilirsiniz.

  • İstanbul Kıyıköy arası yaklaşık 156 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Ankara Kıyıköy arası yaklaşık 606 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 8 saat 40 dakika kadar sürmektedir.
Kıyıköy tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Kıyıköy için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.
Nereye : Kıyıköy
1 misafir tavsiyesi
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
Kıyıköy
Kıyıköy
/
Mükemmel doğa bütünlüğü

-

Kıyıköy; daha önce bulunan arkadaşlarım anlatmışlardı ama inanmamıştım! Konuk evinin konum çok iyi. Mükemmel doğa bütünlüğü, temiz havası, güneşin kahvaltı masamıza doğuşu, akşam güneşinin batışındaki muhteşem görüntüsünün balık masamıza yansıması, zengin çeşitli sabah kahvaltısı, el yapımı leziz yemekleri, taze günlük balık çeşitleri, el yapımı çok çeşitli soğuk mezeleri, odunda et mangalı, hijyenik mutfak, restoran, konaklama odaları bizleri şaşkına çevirdiler. Plajı, ormanı, denizi, nehri, mesire yerleri, çadırcıları, çay bahçeleri, tarihi Aya Nikola Manastırı Kıyıköy, sörfü dalış koyları eski sarp kaya oymakları. Güneşi, kumu, temiz, turkuaz renkli denizi, iki gün bizlere hizmet etmekten gurur duydular, bizlere onur bağışlardılar. Hele Lara Konuk Evi işletme sahipleri inanılmaz hoş görülü, iyi niyetli, kültürlü, güler yüzlü, mert, cana yakın, her şeyimizle 24 saat ilgilendiler. Gözlerimizin içine bakıyorlar ne ikram edelim diye, istek ve arzularımızı yerine getirmek için... Evet, her yıl orasını bizim kabul ettik ve benimsedik. Kendi yerimiz olduğuna inandırdılar. Zaten slogan da konuk evimiz sizin evinizdi... Öyle de oldu, çok teşekkürler Mustafa Bey, çok teşekkürler Sevgi Hanım, artık Kıyıköy'de bir yerimiz, evimiz var. Unutmayacağız sizleri...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)