Kırıkkale Yapılacak Şeyler

Zengin kültürünün yanı sıra, yöresel yemekleriyle damağınıza hitap eder hem de aktiviteleriyle eğlenceli vakitler sunar Kırıkkale.Kırıkkale Yapılacak Şeyler

Zengin kültürünün yanı sıra, yöresel yemekleriyle damağınıza hitap eder hem de aktiviteleriyle eğlenceli vakitler sunar Kırıkkale.

Kırıkkale'de yapılacaklar listenizde olması gereken çok şey var...

İlk olarak şehrin birbirinden güzel ve bol oksijenli yaylalarını mutlaka keşfetmelisiniz. Güzel bir yayla havası sizleri dinlendirmeye ve enerji depolamanıza fazlasıyla yardımcı olacak.

Yapmanız gereken ikinci aktivite ise olta balıkçılığı… Kapulukaya Baraj Gölü ile Kızılırmak Vadisi'nde olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Doğal bir güzellik arasında stresinizi üzerinizden atmak istiyorsanız, olta balıkçılığıyla mutlaka ilgilenmelisiniz.

Şehrin birbirinden güzel ve birbirinden özel kilim ve heybelerinin satıldığı çarşılara gidip kendinize ve sevdiklerinize yöresel kilimler alabilirsiniz.

Bu arada her yıl eylül ayında düzenlenen Karakeçili Uluslararası Kültür Şöleni'ne de dahil olup eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Şölen 15-16-17 Eylül arası gerçekleşmektedir.

Kırıkkale aktivite tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Enar Otel
Enar Otel

-

Temiz ve nezih bir otel

Enar Otel gayet temiz ve nezih bir otel. Üç yıldızlı bir otele göre kahvaltısı da çok güzel. Teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Hotel 71
Hotel 71

-

Sabah kahvaltısı kötüydü

Çok fazla uzatmayayım, iyi bir otel müşterisiyim, zaruretten bir gece kaldım bu otelde. Bugüne kadar kaldığım en berbat oteldi. Odaların temizliğini, televizyonu, klimayı, hepsini bir kenara koyuyorum da sabah kahvaltısında kokmuş yumurtayı nasıl verirsiniz inanamadım.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)