Otelleri Göster

Kıbrıs Kanyonu Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Yakınındaki oteller

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kıbrıs Kanyonu Yakınındaki Oteller

Doğanın en muhteşem noktasında heyecan dolu vakitler geçirmek ister misiniz? O halde tatilinizi Antalya'da geçirmeyi planlıyorsanız Kıbrıs Kanyonu'na mutlaka zaman ayırmalısınız. Doğa sporlarını seviyorsanız ve bunun yanı sıra tam bir macera tutkunuysanız Kıbrıs Kanyonu'nda yapacağınız yürüyüş kesinlikle hafızalarınıza kazınacak. Kaş-Elmalı arasında bulunan kanyon, yerli ve yabancı spor tutkunlarının yoğun ilgisini görmektedir.

Kanyon'da yapılan yürüyüş, Kaş'ta başlıyor ve Sütleğen Köyü yakınlarına kadar geliniyor. Sonrasında ise 5-6 saat süren esas yürüyüş başlıyor. Kıbrıs Kanyonu'nda yürüyüş yapmadan önce özel kıyafetler giyiliyor. Gerekeli olan malzemeler bele bağlandıktan sonra yürüyüşe hazır hale geliniyor.

Kıbrıs Kanyonu yakınında konaklayabileceğiniz oteller bulunmaktadır. Kanyonun çevresinde otellerin yanı sıra pansiyonlar ve butik oteller bulabilirsiniz. Kıbrıs Kanyonu civarındaki otellerde konaklayarak kanyonun çevresinde yeni keşifler yapabilir ve harika vakitler geçirebilirsiniz. Antalya'nın en cezbedici yerlerinden biri olan bölgede, unutamayacağınız çok anınız olacak.

Tatiliniz sırasında; Kocain Mağarası, Manavgat Nehri, Simena Kalesi, Güver Uçurumu, Ariassos Antik Kenti ve diğer tarihi-doğal yerleri ziyaret edip keşif çemberinizi dilediğiniz kadar büyültebilirsiniz.