Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri (12)
Genel Görünüm (3)
15 Fotoğraf
Giriş
07.07.22
Çıkış
08.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
1.000 TL

950 TL

%5 Tasarruf
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Yenimecidiye Mah. İnönü Bul. No: 4/1 35950 İzmir
Haritada gör
Giriş
07.07.22
Çıkış
08.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Kıyı Butik Pansiyon
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
14.04.18
Misafir
Çok güzel bir oteldi
Çok güzel bir oteldi, çok memnun kaldık. Tekrar gideceğim. İşletmesi olsun, çalışanları olsun çok ilgililerdi.
1/5 Kötü
01.08.17
yağmur
Kahvaltı kötü
Odanın içi idare eder ama kahvaltı kötü. Ege kahvaltısı diyorlar ama yumurta dahi yok. Ekstra para alıyorlar. Bir de otelin sahipleri var tüm gece oturup ses yapıyorlar. Aile sıcaklığı olmayan bir otel. İlk gün ikram ettikleri şeyin bile parasını aldılar. Zorda kalmadıkça gitmeyin. Ayrıca size bir tavsiye Alaçatı’ya geldikten sonra otel arayın.

Otel Hakkında

Kıyıkıyı Butik Otel
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Alaçatı Kavalalı Butik Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Haritada gör
Kıyı Butik Pansiyon
1.000 TL
950 TL
%5 Tasarruf

Sıkça Sorulan Sorular

Kıyı Butik Pansiyon için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Kıyı Butik Pansiyon için 1 gecelik ortalama fiyat 950 TL.
Kıyı Butik Pansiyon için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Kıyı Butik Pansiyon odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Kıyı Butik Pansiyon için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Kıyı Butik Pansiyon için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Kıyı Butik Pansiyon için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kıyı Butik Pansiyon için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon, Özel Plaj olmasıdır.
Kıyı Butik Pansiyon Covid sertifikalı bir tesis midir?
Kıyı Butik Pansiyon güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.