Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti Yakınındaki Oteller

Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti en yakın 20 Otel

Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti Yakın Oteller

MÖ. 64 yılında tarihlenen Pompeipolis Antik Kenti, Kastamonu ilçesi Taşköprü'de, Roma dönemine ait bir yapı olup, bölgede kazı çalışmaları devam etmektedir. Kent, Efes'e eş değer güzellikte olması ile önemlidir. Antik Pompeipolis Kenti, Paflagonya eyaletinin merkezi olan antik Pompeipolis kenti günümüzdeki Taşköprü ilçe merkezinin hemen kuzeyinde yer alan Zımbıllı Tepesi adı verilen bölgede kurulmuştur. Şehrin yöneticisi olan valinin sarayı ve mabetlerin bu antik kentte olduğu ve kentin ileri gelenlerinin burada yaşadığı bilinmektedir.

Ergün Otel Taşköprü

Kastamonu - Otel - 5 Misafir Yorumu

Kastamonu – Taşköprü'de yer alan yıl boyunca aralıksız hizmet veren Ergün Otel Taşköprü, konforlu konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde konuklara özel ücretsiz otopark alanı bulunan hayvan sever otel, size evcil hayvanlarınızla konaklama olanağı sunmaktadır. Wi-Fi erişimi odalar dahil olmak üzere tesis genelinde ücretsiz temin edilmektedir. Ergün Otel Taşköprü'nün odalarının her birinde 24 saat sıcak su bulunan, saç kurutma makinesi ve havlu ile donatılmış özel banyo yer almaktadır. Birimler merkezi ısıtmalı ve klimalıdır. Uydu yayınlı televizyon, mini bar ve özel eşyalarınız için kilitli kasa tesisin diğer standart oda özelliklerindendir. Ek yatak hizmetinin de mevcut olduğu odalarda, arzu eden konuklar ütü olanağı da bulabilmektedir. Ergün Otel Taşköprü'nün...

Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Taşköprü semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti Otel Yorumları

1

Kastamonu Pompeipolis Antik Kenti

Melih - 29 Ağustos 2018, Çarsamba 13:34

Resimlerle ilgisi yok

Vatandaşı kandırmak siteye ziyaretçi çekmek için bazı yerlerin resimlerini yalan yanlış koymuş ve doğru olmayan bilgiler girmişsiniz. Resimlere bak git, bir de hiç ama hiç alakası olmayan yere bak.

10

Ergün Otel Taşköprü

CAFER ÇAPA - 22 Nisan 2018, Pazar 22:36

Personel ilgisi

Kastamonu'nun açık ara en iyi oteli. Personel ilgisi, kahvaltı çeşidi, gerek oda temizliği olarak 10 numara.

10