Otelleri Göster

Kapadokya Ihlara Vadisi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri

Kapadokya Ihlara Vadisi Yakınındaki Oteller

Türkiye'nin yürüyüş rotalarından biri olan Kapadokya Ihlara Vadisi, popülerliğini hala koruyor. Nevşehir- Kapadokya bölgesinde bulunur ve harika bir atmosfere sahiptir Kapadokya Ihlara Vadisi. Özellikle Melendiz Çayı'nın görüntüsüyle birleşip olağanüstü bir manzara sunmayı da unutmaz üstelik. Her yürüdüğünüz yerde bir şeyler dikkatinizi muhakkak çekecektir.

Kapadokya Ihlara Vadisi yakınında bulunan otellerin veya pansiyonların birinde konaklayarak sizi içine çekecek yürüyüş planınıza ilk adımı atabilirsiniz. Yüze yakın kilise kalıntılarını temiz hava eşliğinde görmek sizlere fazlasıyla iyi gelecek. Kapadokya Ihlara Vadisi içindeki yeşilliklerle, doğasıyla ve özellikle girişindeki merdivenlerinin çekiciliğiyle hayranlığınızı kazanacak yolculuklarınız arasında.

Kapadokya Ihlara Vadisi girişindeki merdiven 380 basamaktan oluşması sizi korkutmasın. Hem merdivenler dik değil hem de siz ilk adımı atın gerisi zaten sizi kendine doğru çekecektir. Keyfinizi vadiyi fotoğraflayarak daha da arttırabilirsiniz. Yolculuğunuz için Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nı tercih edebilir ve bu büyülü yola hemen başlayabilirsiniz.