Kadırga Koyu Görülecek Yerler

Huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bölgelerden biri olan Kadırga Koyu, tabiatın en güzel halleriyle buluşturur sizler.Kadırga Koyu Görülecek Yerler - Kadırga Koyu En İyi 10 Yapılacak Şey

Huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bölgelerden biri olan Kadırga Koyu, tabiatın en güzel halleriyle buluşturur sizler.

Kadırga Koyu yapılacak şeyler görülecek yerler listesinde neler olmalı, hangi aktiviteler yapılmalı sorularına bu sayfamızda cevap vereceğiz.

Kadırga Koyu denince akla ilk gelen şey müthiş ve uzun bir kumsala sahip olan denizidir. Kadırga Koyu'ndaki otellerde konaklayarak tüm yaz tatiliniz boyunca akvaryumu andıran bu denizde kulaç atmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bazı vakitlerinizi şezlonga uzanıp kitap okumak için de ayırabilirsiniz.

Koyda kamp alanları bulunuyor. Eğer her an doğanın tadını alabileceğiniz bir tatil istiyorsanız Kadırga Koyu'ndaki kamp alanlarında kamp yapabilirsiniz.

Koyun kıyısı boyunca sıralanan salaş restoranlarda güzel bir akşam yemeği yapabilirsiniz. Yemeğinizi muhteşem bir manzara eşliğinde yapmak oldukça keyif verecek sizlere.

Kadırga Koyu'na yakın olan Behramkale Köyü'nün hem doğasına hem tarihi kalıntılarına şahit olmak, Assos Antik Kenti'nin zengin tarihine kısa bir yolculuk yapmak da yapılacaklar listenize mutlaka dahil olmalı.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın