Otelleri Göster

İzmir Resim ve Heykel Müzesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 132 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

İzmir Resim ve Heykel Müzesi Yakınındaki Oteller

Özellikle yaz tatilleri için yerli ve yabancı turistlerin ilk tercih ettiği şehirlerden biridir İzmir. Serin denizinde yüzerek sıcak yaz mevsiminin tadını çıkarırken, diğer taraftan tarihi ve doğal güzelliklerini de ziyaret edebilir, şehri yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İzmir Resim ve Heykel Müzesi, tatiliniz sırasında gezip görmenizi önerdiğimiz yerler arasındadır. 1952 yılında İzmir Kültürpark'ın içinde kurulan müze, sonraki yıllarda Atatürk Bulvarı'na taşınmıştır. Birçok sanatçının eserlerini sergilediği İzmir Resim ve Heykel Müzesi'nde aynı zamanda sanat tarihine ait kitapların bulunduğu kütüphane yer almaktadır.

İzmir Resim ve Heykel Müzesi yakınında birçok otel bulunmaktadır. Müzeye yakın otelleri ve otel fiyatlarını internet üzerinden araştırıp, rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İzmir Resim ve Heykel Müzesi'ndeki 406 adet resim, 37 adet heykel, 25 adet seramik, 44 adet baskı resim ziyaretlerinizi bekliyor.

Şeker Ahmet Ali Paşa, Hoca Ali Rıza, Hikmet Onat ve İbrahim Çallı gibi büyük ustaların eserlerini göreceğiniz İzmir Resim ve Heykel Müzesi, tatilinize sanatı dahil edeceği gibi keyifli zamanların da habercisidir. İzmir tatilinizde denizin ve güneşin tadını çıkarırken İzmir Resim ve Heykel Müzesi'ni ziyaret etmeyi unutmayın.