İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi Yakınındaki Oteller

İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi en yakın 20 Otel

İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi Yakın Oteller

Bakanlar kurulunca termal turizm merkezi olarak ilan edilen İzmir-Bayındır, sadece kaplıcalarıyla değil doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Bayındır'ın genel özelliklerinden bahsedelim biraz.

Su Otel

İzmir - Butik Otel - 5 Misafir Yorumu

Su Otel, Ege Bölgesi'nin gözbebeği güzel İzmir'in tarihi ile öne çıkan ilçelerinden biri olan Bayındır'da, taş bir binada misafirlerine kapılarını açmaktadır. Restorasyonu tamamlanmış tarihi taş bir binaya sahip olan tesisin girişinde geniş bir avlu olup tüm misafirler bu keyifli avluda huzurlu vakit geçirebilirler. Ahşap ağırlık bir dizayna sahip olan tesisi mobilyaları vintage tarza sahiptir. Tüm tesis genelinden Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet ağına erişim ücretsizdir. Su Otel'in konaklama birimleri yüksek tavanlı, ahşap ağırlıklı, aydınlık ortamı ve vintage tarzı dekorasyonuyla hayranlık uyandırmaktadır. Konaklama birimlerinde zemin halı kaplıdır. Gardırop, komodin, yatak ve berjer koltuklar odada bir uyum içerinde olup birimlerde misafirlerin sıkılmadan vakit geçirebilmesi...

İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Bayındır semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi Otel Yorumları

10

Su Otel

hakan Gökçe - 16 Ocak 2014, Perşembe 10:22

Evimdeyim gibi hissettim :)

Özellikle otel çalışanlarından Figen Hanım'a ve diğer personele ilgilerinden ve son derece temiz bir otel hizmeti sunduklarından dolayı teşekkür ederim. Çok seyahat eden birisiyim ve bu kadar sıcak ve temiz otel seçiminden dolayı çok memnunum. Ayrıca kahvaltı çeşit ve sunumunuzu çok beğendim. Bütün herkese fiyat dâhil her yönden tavsiye edebileceğim bir oteldir. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.