İncebacaklar Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

İncebacaklar Otel Fiyatları

Kendinizi masallar diyarında hissedeceğiniz yemyeşil ağaçlarla çevrili bir yer olan Yenice'nin İncebacaklar Köyü, sizi ruhunuza iyi gelecek bir seyahate davet ediyor.

Karabük – Yenice'ye 7 km mesafede yer alan çevresi Karadeniz'in ormanları, yaylaları, ırmak ve göletleriyle çevrili köyü İncebacaklar, mükemmel bir hafta sonu kaçamağından çok daha fazlasını sunarak, tesislerinde daha fazla kalma isteği uyandırıyor. Yenice'ye kısa bir süre sonra ulaşabileceğiniz İncebacaklar'da konakladığınız süre boyunca Yenice Ormanları'ında unutulmaz bir sonbahar tatili geçirebilir, yürüyüş parkurlarında yörenin tertemiz havasını içinize çekebilir ve uzun bisiklet sürüşleri olanağı bulabilirsiniz. Yenice'nin topraklarının neredeyse %80'i ormanlardan oluştuğu göz önüne alındığında sizi unutamayacağınız bir tatilin beklediğini belirtmeden geçmeyelim.

Konforlu odaları, samimi ve konuksever karşılamasıyla İncebacak otelleri yılın her mevsimi uğrayabileceğiniz Karabük'teki yeni eviniz olmaya aday nitelikte. Muhteşem bir manzaraya sahip ve yörenin mimari yapısından kopmadan otantik bir ortamda konaklama olanağı sunan İncebacak otelleri genellikle butik otel olarak hizmet veriyor.

Tesislerde sabahları güne güzel bir köy kahvaltısıyla başlama olanağı bulacak ve yılın tüm yorgunluğunu geride bırakacaksınız. Üstelik İncebacak otel fiyatları da her bütçeden konuğa hitap eden geniş bir fiyat aralığına sahip. Oda - kahvaltı ve akşam yemeği ya da kişi başı ücretlendirme şeklinde olan tesisler, dilerseniz öğle yemeği servisi de sunuyor.

İncebacak otellerinde konakladığınız süre rehber eşliğinde boyunca yeşilin her tonunu görebileceğiniz uzun doğa yürüyüşlerine olanak bulabilir ya da tesisten bisiklet kiralayarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.