Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi

  • İzmir / Konak
2.0puan

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi, güzel İzmir'in merkez ilçelerinden olan Konak ilçesinde konuklarını ağırlamaktadır. Harika bir İzmir manzarasına sahip olan öğretmenevi aynı zamanda Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak da bilinmektedir.

İzmir Konak Öğretmenevi toplamda 41 konaklama odasına ve 110 yatak kapasitesine sahip bir konukevidir. Öğretmenevinde tüm konaklama yapan misafirlerin hizmetinde olan bir restoran ve çok amaçlı salon da vardır.

Konak Merkez Hasan Sağlam Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, şehrin ve Konak ilçesinin merkezinde olup tarihi Kemeraltı çarşısının oldukça yakın bir mesafesindedir. Öğretmenevi, şehrin her noktasına toplu taşıma araçları olan otobüs ve metro ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi'nin harika bir İzmir manzarası vardır. Tesisin terasına yer alan kafeterya ve ortak kullanım salonuyla tüm odalar deniz manzarasına sahiptir.

Öğretmenevi'nin tüm konaklama odaları ve kurum salonları Wi - Fi erişimli kablosuz internet bağlantısı ile donatılmıştır. Konukevinin; 4 adet süit odası, 7 adet paylaşımlı odası, 33 adet çift kişilik odası vardır. Ek yatak imkanıyla birlikte toplam 110 yatak kapasitesine sahiptir.

Ortak kullanım alanları olarak; 1 adet alakart restoran, 1 adet yemek salonu, 1 adet kafeterya, 1 adet internet kafe, 1 adet toplantı salonu mevcuttur. Organizasyonlar için 300 kişilik kapalı düğün salonu ve toplantı salonu ile 500 kişilik bahçe restoranı vardır.

Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Namık Kemal Mah. 431Sokak No2 Konak / İzmir
Telefon: (0232) 446 45 10

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Alt katta düğün salonu var

-

Çok kötü. Evli çiftiz aynı odaya iki kişi parası veriyoruz. Temizlik sıfır. Artı hem biz burada konaklıyoruz hem de altımızda düğün salonu hizmetleri var. Ses odanın içinde yani. Bu yorgunluğumuz üzerine çekilir mi? Tavsiye etmiyorum, bu kadar olmaz. Saat gecenin körü düğünün sesinden yatamıyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler