Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi, Konak mekan profili ve Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi

0.0puan

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi Tanıtımı

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi, güzel İzmir'in merkez ilçelerinden olan Konak ilçesinde konuklarını ağırlamaktadır. Harika bir İzmir manzarasına sahip olan öğretmenevi aynı zamanda Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak da bilinmektedir.

İzmir Konak Öğretmenevi toplamda 41 konaklama odasına ve 110 yatak kapasitesine sahip bir konukevidir. Öğretmenevinde tüm konaklama yapan misafirlerin hizmetinde olan bir restoran ve çok amaçlı salon da vardır.

Konak Merkez Hasan Sağlam Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, şehrin ve Konak ilçesinin merkezinde olup tarihi Kemeraltı çarşısının oldukça yakın bir mesafesindedir. Öğretmenevi, şehrin her noktasına toplu taşıma araçları olan otobüs ve metro ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi'nin harika bir İzmir manzarası vardır. Tesisin terasına yer alan kafeterya ve ortak kullanım salonuyla tüm odalar deniz manzarasına sahiptir.

Öğretmenevi'nin tüm konaklama odaları ve kurum salonları Wi - Fi erişimli kablosuz internet bağlantısı ile donatılmıştır. Konukevinin; 4 adet süit odası, 7 adet paylaşımlı odası, 33 adet çift kişilik odası vardır. Ek yatak imkanıyla birlikte toplam 110 yatak kapasitesine sahiptir.

Ortak kullanım alanları olarak; 1 adet alakart restoran, 1 adet yemek salonu, 1 adet kafeterya, 1 adet internet kafe, 1 adet toplantı salonu mevcuttur. Organizasyonlar için 300 kişilik kapalı düğün salonu ve toplantı salonu ile 500 kişilik bahçe restoranı vardır.

Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Namık Kemal Mah. 431Sokak No2 Konak / İzmir
Telefon: (0232) 446 45 10

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

  • Konak

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler