Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi

  • İzmir / Konak

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi, güzel İzmir'in merkez ilçelerinden olan Konak ilçesinde konuklarını ağırlamaktadır. Harika bir İzmir manzarasına sahip olan öğretmenevi aynı zamanda Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak da bilinmektedir.

İzmir Konak Öğretmenevi toplamda 41 konaklama odasına ve 110 yatak kapasitesine sahip bir konukevidir. Öğretmenevinde tüm konaklama yapan misafirlerin hizmetinde olan bir restoran ve çok amaçlı salon da vardır.

Konak Merkez Hasan Sağlam Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, şehrin ve Konak ilçesinin merkezinde olup tarihi Kemeraltı çarşısının oldukça yakın bir mesafesindedir. Öğretmenevi, şehrin her noktasına toplu taşıma araçları olan otobüs ve metro ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi'nin harika bir İzmir manzarası vardır. Tesisin terasına yer alan kafeterya ve ortak kullanım salonuyla tüm odalar deniz manzarasına sahiptir.

Öğretmenevi'nin tüm konaklama odaları ve kurum salonları Wi - Fi erişimli kablosuz internet bağlantısı ile donatılmıştır. Konukevinin; 4 adet süit odası, 7 adet paylaşımlı odası, 33 adet çift kişilik odası vardır. Ek yatak imkanıyla birlikte toplam 110 yatak kapasitesine sahiptir.

Ortak kullanım alanları olarak; 1 adet alakart restoran, 1 adet yemek salonu, 1 adet kafeterya, 1 adet internet kafe, 1 adet toplantı salonu mevcuttur. Organizasyonlar için 300 kişilik kapalı düğün salonu ve toplantı salonu ile 500 kişilik bahçe restoranı vardır.

Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Namık Kemal Mah. 431Sokak No2 Konak / İzmir
Telefon: (0232) 446 45 10

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Kötüydü
1

-

Çok kötü bir hizmet. İzmir'e böyle bir yer hiç yakışmamış. Kaldığımız en kötü yer. Eğer bizim ülkemizdeki öğretmenler böyle yerlerde kalıyorsa, yazık gerçekten çok yazık.

8
Sıcak su sıkıntı
1

-

Odalar vasat. Böcek çok. Sıcak su sıkıntı. Doktorlarla bizi aynı kata vermişler.

8
Tavsiye etmiyorum
1

-

Gerçekten kaldığım en kötü yerlerden biri. Odadan böcek çıkmasından başka sıcak suyun belirli saatlerde olması, hiçbir hizmetin nizami şekilde yapılmaması da cabası. Gelmenizi tavsiye etmiyorum. En düşük 1 olduğu için de 1 vereceğiz mecbur.

8
Kalmaktan vazgeçtik
4

-

Kalmak için gittik. Daha otoparka park ederken pisliği hissediyorsun. Allahtan doluymuş, öğrenci grupları gelecekmiş. Oturup bir çay içtik. Bina kokuyor. Sonra boş oda buldular; ama kalmaktan vazgeçtik. 3 yetişkin 2 oda, sivil 320 TL ödeyeceğine git otelde kal. İzmir'in en güzel yerini bence mahvediyorlar. Kastamonu, Eskişehir ve Niğde Öğretmenevi her konuda buraya göre 10 kat daha iyi.

8
Bir an önce tadilat yapılmalı
1

-

1 gece konaklamak için geldik sadece 4-5 saat uyumak içindi amacımız bir odaya eşimle birlikte 160 TL ödedik. Tabakta kahvaltı ve oldukça demsiz çay ile yetindik. Bir öğretmen olarak öğretmenevinin hele de İzmir'in en güzel manzarasında bu halde olması çok üzücü. Odada rutubet kokusundan uyuyamadık. Örtüler çok kötüydü, temizlik zaten yok. Kaçar gibi çıktık. Lütfen bir an önce tadilat, bakım ve temizlik üzerinde dur.. Devamını Göster

8
Temizlik kötü
1

-

Gerçekten çok kötü ve bakımsız. Odaya girdiğiniz anda kaçmak istiyorsunuz. Temizlik yaptıklarını söylüyorlar ama ne paspas yapılmış ne de havlular değişmiş. Yüz havlusunun üstünde siyah lekeler vardı resmen. 80 TL'yi hak etmiyor. 2 gece kalacaktık bu sebeplerden 1 gece kaldık ve ayrıldık. Kuşadası Öğretmenevine geçtik. Orası tertemiz ve gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer. Fiyatı da 60 TL.

8
Çok kötü
1

-

Berbat, hastalık kapmadan dönerseniz şanslısınız. Öğrenci yurtları bile buradan iyidir.

8
Alt katta düğün salonu var
2

-

Çok kötü. Evli çiftiz aynı odaya iki kişi parası veriyoruz. Temizlik sıfır. Artı hem biz burada konaklıyoruz hem de altımızda düğün salonu hizmetleri var. Ses odanın içinde yani. Bu yorgunluğumuz üzerine çekilir mi? Tavsiye etmiyorum, bu kadar olmaz. Saat gecenin körü düğünün sesinden yatamıyorum.