Hamamayağı Kaplıcası Yakınındaki Oteller

Hamamayağı Kaplıcası en yakın 20 Otel

Hamamayağı Kaplıcası Yakın Oteller

Hamamayağı Kaplıcası ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Hamamayağı Kaplıcası yakınlarında konaklamak için 75 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Hamamayağı Kaplıcası otellerinde 75 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 155 TL den ve ortalama otel fiyatları TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Hamamayağı Kaplıcası yakın otellerinde 75 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 175 TL ve ortalama otel fiyatları TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Ladik semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Hamamayağı Kaplıcası Otel Yorumları

1

Hamamayağı Kaplıcası

Akomcan - 24 Ağustos 2018, Cuma 17:25

Kalabalık ve hijyenik değil

Havuz ve hamam günübirlik gelenlere açık olduğundan çok kalabalık ve hijyenik değil. Kapasitesinin çok üstünde havuza giriş var. Hamamda da 1-2 saat sıra beklemek zorundasınız, hiç 4 yıldızlı otel standartlarında değil.

6

Samsun Ladik Akdağ Kayak Merkezi

Yiğit hakan - 15 Aralık 2016, Perşembe 10:36

Yeni bir tesis

Merhabalar. Burası henüz yeni bir tesis olmasına rağmen bir hayli rağbet var. Pisti iyidir, en önemlisi pistin dışına çıkıp dağ yamaçlarında kayma imkanı da var. Eksiklikleri bir hayli var ama ben sadece bir kaçını yazacağım. Mesela WC bölümünde sıra bekleyebiliyorsunuz çünkü 2 tane veya 3 tane tuvalet var. Namazınızı kılmak istediğinizde doğru düzgün olmayan mescit var ve abdesti de WC içindeki lavabolarda almak zorundasınız. Ama yukarıdakiler bu ve bunun gibi durumları görüyorlar ve daha iyi bir tesis haline getirmek için çalışmalar başlatılmış durumda.

10

Ladik Gölü

Hayati BAŞTAN - 12 Aralık 2015, Cumartesi 12:59

Gerçekten çok güzel

Ladik Gölü yöreye ekonomik güç katacak derecede gerçekten çok güzel. Kenarına yapılacak küçük pansiyon ve lokantalar burayı cazibe merkezi haline getirebilir...