Halkidiki

0.0puan

Halkidiki Tanıtımı

İsmini okurken zorlanmış olabilirsiniz ama; Halkidiki'ye gittiğinizde sizde derin izler bırakacaktır. Halkidiki; eğlencesiyle, alışverişiyle, tarihiyle ve kültürüyle sizi umduğunuzdan daha çok mutlu edecek ve tatil keyfinizi ikiye katlayacak harika bir gezi olacak Yunan Adaları'ndan sadece bir tanesidir.

Yunanistan Selanik'te bulunan Haldikidi, ayrıca bir sayfiye yeridir. Eşsiz doğası ve denizi Maldivleri anımsatacaktır sizlere. Bir yarımada özelliği taşımasının yanı sıra; Midilli, Atina ve Santorini kadar kültür izlerinin de taşımaktadır. Yolculuğunuz esnasında Mavi Bayraklı plajları ve küçük köyleri fazlasıyla göreceksiniz. Üç ayrı yarımada şeklinde olsa da her yarımada birbirinden farklı özellikler taşır. Bu üç yarımadadan ilki dini merkeziyle birlikte doğasıyla dikkat çeker. İkincisi ise golf severler için golf sahaları mevcutken; üçüncüsü tam bir eğlence yeridir. Festivaller, kumarhaneler ve eğlence kulüpleri…

Bazı yerleri o kadar fantastiktir ki; gerçekten yüzyıllar önce burada tanrıların yaşadığını düşünürsünüz. Sahilinde güneşlenirken Apollon'un size yukardan göz kırptığını hayal edersiniz. Halkidiki size fazlasıyla tatil seçeneği sunuyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler