Halikarnas The Club, Bodrum mekan profili ve Halikarnas The Club hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Halikarnas The Club

 • Muğla / Bodrum
5.2puan

Halikarnas The Club Tanıtımı

Halikarnas The Club ilk olarak 1979 açılmış olup, hızlı bir şekilde Bodrum un ve Türkiye nin gece hayatının öncüsü haline gelmiştir. Görülmeye değer konumu, dünya standardındaki eğlenceleri, şovları, lüks atmosferi ve birinci sınıf hizmetiyle, Halikarnas sadece emsalsiz değil ayrıca dünyanın en muhteşem kulüplerinden biridir.

Ayrıca Halikarnas, müşteri memnuniyetini, hizmet kalitesini ve hesaplılığı her zaman kendine ilke edinmiştir.Bu nedenle Halikarnas hala gelmiş geçmiş en iyi gece kulübüdür. Halikarnas 31 yıldır zirvedeki sanatçıları, Djleri ve ünlüleri Bodruma getirerek hizmet verdiği gerçeğiyle gurur duymaktadır. Dünya gece kulüpleri arasında neredeyse münhasır bir tarihi vardır. Halikarnas, dünya kalitesindeki eğlence anlayışını Türk Turizm Endüstrisine kazandıran ilk kuruluştur. Halikarnas The Club, 5000 kişilik kapasitesi ve 7 adet barıyla dünyanın en muhteşem açık hava diskolarından birisidir. Mekan eski ve modern dünyanın bir kombinasyonu olarak tasarlanmıştır. Hemen deniz kenarında konumlanırken, karadan veya iskeleden tekneyle olmak üzere iki ayrı girişe sahiptir. Misafirlerimiz eğlenirken bir yandan Ege denizinin ve hemen karşıda ortaçağ kalesinin (St. Peter s Kalesi/Bodrum Kalesi) muhteşem manzarasının keyfini çıkarabileceklerdir. Halikarnas tarihinde bir çok ünlüyü de misafir olarak ağırlamıştır; Mick Jagger, Bette Midler, Dustin Hoffman, Princess Caroline, Princess Margareth, Lady Sarah Armstrong, Rockefellers, Valentino,; Richard Branson (Virgin Records), Designer Ferre, Phil Collins, Michael Caine, Blues Brothers The Original, Mr. Mc Donald (Hamburger King), Pamela Anderson, Kid Rock, vs bu ünlülerden sadece birkaçıdır.Ayrıca Miss Globe Pageant in 88 gibi bir çok uluslararası ve ulusal davete ev sahipliği yapmıştır. Bu sezon, ünlü Halikarnas Şov Grubu yine içlerinde müzikallerden kaberelere kadar birbirinden farklı şovlar barındıran, 15 farklı sahne şovuyla misafirlerini eğlendirecektir. Dünyanın en büyük ve en güçlü argon lazer makinesiyle yapılan muhteşem Lazer Şovu, Halikarnas ın misafirlerini manyetize etmeye devam edecek, yeşil lazer ışını 30kmlik alanda tüm insanları Bodrum un eğlence tapınağına davet edecektir.. Hip-Hop Dans Grubu muz her akşam ve özellikle Perşembe RnB gecelerinde mükemmel şovlarını sergileyeceklerdir.. Halikarnas, Bodrum da bulunan binlerce, eğlence arayan, tatilciyi etkileyecek çılgın Köpük Partileri ne her sene olduğu gibi bu sene de ev sahipliği yapmaktan gurur duyacaktır. Haftalık özel davetler Ladies Night gibi ilave sürprizler ve şovlar tüm sezon boyu devam edecektir.

5 misafir tavsiyesi

 • Tarihe Göre Listele
 • Puana Göre Listele
 • En Faydalılar
2
İçeride bizden başka kimse yoktu

-

16 Haziran gecesi 11:30'da içeriye girdik. Fakat içeride bizden başka kimse yoktu. Dışarıya çıkıp daha sonra gelelim dedik. Çıkamazsınız dediler. Tabi ki de çıktık.100 TL giriş ücretimizi hiçbir hizmet almamamıza rağmen vermediler. Böyle bir işletmeye yakışmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
Paran varsa ilgileniyorlar

-

03.08.2014 tarihinde Halikarnas The Club'a 60 TL verip eğlenmeye gittik. İki bayan en güzel kıyafetlerimizi giyerek giriş yaptık ama eğlencemi z kursağımızda kaldı. 1 içki bedava ama içki demeye bin şahit lazım. Oturma yerlerinin hepsi 5000 TL'den başlayan fiyatlarla üst seviye insanlara verilmekte. Hadi paran varsa hizmet de var ama parası olmayanlar da bu kadar ezilmez ki. Onların masasına yaklaşmak bile yasak, insanları psikolojik olarak o kadar eziyorlar ki kendimi o şık kıyafetlerle o kadar değersiz hissettim ki. Bir daha asla gitmem ve insanların gitmemesi için de elimden geleni yapacağım. Ayıp ya nasıl kötü bir mekan sadece para tuzağı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10
Güzel

-

Güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
Halikarnas Kapandı.

-

Halikarnas bu sene kapalı, açılmayacak, ilgilenenlere duyurulur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
Bodruma gitmişken uğranabilir

-

Bodrum'la özdeşleşmiş bir mekan. Sanırım Bodrum'daki en büyük club. Klasik köpük banyosu, Rus dansçılar gibi atraksiyonlar burada da mevcut. İçki fiyatlarından örnek vermek gerekirse vodka tadını alamadığınız vodka enerji 20 TL civarındaydı. Bodrum'a gitmişken bir kere gidilip görülebilir, daha fazla değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler