Hakkari uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Hakkari Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Hakkari için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Hakkari Uçak Bileti

Ülkemizin en doğu ucunda bulunan Hakkari'ye gelenler; Hakkari uçak bileti ile şehre hızlı bir şekilde ulaşım sağlıyorlar…

Güneyinde Irak, batısında Şırnak, kuzeyinde Van ve doğusunda İran ile sınır komşusu olan Hakkari, ülkemizin en doğu ucunda bulunuyor. Sahip olduğu konum dolayısıyla tarih boyunca birçok medeniyete beşiklik eden Hakkari'de, pek çok milletin izlerine rastlayabilmek mümkün. Hakkari, turistik değer açısından pek fazla ilgi görmüyor. Daha çok iş seyahati için gelenleri ve Kale Kayak Merkezi'ne gelen sporcuları ağırlıyor.

Hangi sebeple olursa olsun Hakkari'ye gelenlerin tercih ettikleri yol havayolu. Bunun nedeni hem Hakkari uçak bileti fiyatlarının uygun olması hem de havayolunun oldukça hızlı bir ulaşım alternatifi olması. En ucuz Hakkari uçak biletini bulabilmek için ise ya internetten erken rezervasyon yaptırmalı ya da Hakkari uçak bileti satış noktalarından biletinizi temin etmelisiniz. Hakkari uçak biletinizi satın aldıktan sonra seyahatinizin kalan kısmını planlayabilir ve yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

2015 yılında hizmete açılan Hakkari Yüksekova Havalimanı'nda yurtiçi uçuşlar düzenleniyor. Havalimanından Hakkari Merkez'e en rahat ulaşım yolu ise taksiler. Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede ve taksilerle hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde merkeze ulaşabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir yolculuk ve tatil geçirmenizi dileriz.

Bölgede Son Yorumlananlar