Otelleri Göster

Hacı Kılıç Medresesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 45 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Hacı Kılıç Medresesi Yakınındaki Oteller

Bir Kayseri gezisine dahil edilmesi gereken çok nokta var. Bu tarih kokan şehir, her köşesinde kendini biraz daha anlatır. Eğer Kayseri'ye tatil için gelmeyi ve şehrin tarihi dokularına şahit olmayı planlıyorsanız, Hacı Kılıç Medresesi ziyaret duraklarınızdan biri olabilir. Medrese, şehir merkezinde bulunduğu için kolay bir ulaşıma sahiptir. Selçuklu eserlerinin en nadide örneklerinden biri olan Hacı Kılıç Medresesi, Ebu'l-Kasım bin Ali Tusi tarafından yaptırılmıştır.

Hacı Kılıç Medresesi yakınında birçok otel bulunur. Hacı Kılıç Medresesi çevresindeki otellerin birinde konaklayarak şehir merkezindeki tarihi yapıları kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Medrese civarındaki otelleri ve otel fiyatlarını internet üzerinden araştırabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Hacı Kılıç Medresesi, özellikle taç kapısıyla dikkatleri üzerine çeker. İnce bir işçiliğe sahip olan Hacı Kılıç Medresesi, Kayseri gezinize mutlaka dahil olmalı. Şehirdeki Hunat Hatun Medresesi, Ahi Evran Müzesi, Kültepe Ören Yeri ve Gereme Harabeleri diğer ziyaret duraklarınız arasında olabilecek tarihi noktalar arasındadır.