Güzelbahçe Yapılacak Şeyler

Güzelbahçe, mavi ve yeşilin bir arada olduğu, sevimli, özellikle yaz aylarında çevre ilçe ve bölgelerden pek çok kişinin ziyaret ettiği bir yerdir.Güzelbahçe Yapılacak Aktiviteler

Güzelbahçe, mavi ve yeşilin bir arada olduğu, sevimli, özellikle yaz aylarında çevre ilçe ve bölgelerden pek çok kişinin ziyaret ettiği bir yerdir.
Güzelbahçe, İzmir sınırlarında yer alan bir ilçedir. Ege Denizi'ne kıyısı olan Güzelbahçe, mavi ve yeşilin bir arada olduğu, sevimli, özellikle yaz aylarında çevre ilçe ve bölgelerden pek çok kişinin ziyaret ettiği bir yerdir.

Güzelbahçe geziniz sırasında yapmanızı önerdiğimiz şeyler şöyle:

Güzelbahçe'nin çevre düzenlemesi yapılmış, yürüyüş yolları ve plajları olan 6,5 km'lik bir sahil şeridi bulunmaktadır. Bu sahil şeridinde yaz aylarında denize girebilir, yürüyüşler yapabilir, spor yapabilirsiniz.

Dilerseniz Güzelbahçe sahilinde yer alan balık restoranlarında Ege Denizi'nden çıkan en taze deniz ürünlerini tadabilirsiniz.

İlçe merkezini gezebilir, sahilde ve iç kesimlerde yer alan kafe ve restoranları keşfedebilirsiniz.

İzmir Güzelbahçe, her yıl ralli ve paraşütle atlama etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Dilerseniz bu etkinliklere katılabilir veya seyirci olarak izleyebilirsiniz.

İzmir Merkez'e, Konak'a, Alsancak'a, Çeşme'ye, Seferihisar'a, Urla'ya gidebilir, bu güzel İzmir semtlerini ve tatil beldelerini keşfedebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın