Günlüklü Gezilecek Yerler

Günlüklü’de karşılaşacağınız tabiatın güzelliği hayranlığınızı kazanacakKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Günlüklü Gezilecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

"Mine Cengiz tarafından..."

"Günlüklü Koyu"

10

Misafir yorumu

3 yorum

Günlüklü Tarihi Mekanlar

Günlüklü'de karşılaşacağınız tabiatın güzelliği hayranlığınızı kazanacak
Günlüklü, Fethiye'nin en güzel beldelerinden birisidir. Günlüklü Koyu kuşkusuz ki bölgenin bu kadar güzel olmasında büyük pay sahibidir.

Günlüklü Koyu'nu görmek ve burada denize girmek istiyorsanız bu iş için 1 gününüzü ayırın deriz. Doğası o kadar güzel ki zaten buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Plaja giderken yanınızda su veya yiyecek gibi şeyler bulundurmanıza gerek yok. Burada tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Günlüklü'de ayrıca pek çok kamp alanı bulunmaktadır. Kamp yapmayı seviyorsanız konaklama amaçlı olarak buraları da tercih edebilir ve merkeze yakın konumda olmayı tercih edebilirsiniz.

Günlüklü tatiliniz boyunca eğer vaktiniz varsa mutlaka Fethiye ve Göcek'i de görmenizi tavsiye ederiz.Özellikle farklı deniz deneyimleri yaşamak istiyorsanız tekne turu da yapabilirsiniz.

3 misafir tavsiyesi
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
Günlüklü Koyu
Günlüklü Koyu
Günlüklü / Fethiye
Türkiye
Mine Cengiz tarafından...

-

Günlüklü Koyu tek kelime ile doğa harikası ve o harikalığın nasıl katledildiğinin bir ispatı. Elbette tatil yapmak için tesislere ve hizmet almaya ihtiyacımız var ancak bu kadar kötü hizmetin ve ederi olmayan rakamların bir arada olduğu bir yer daha görmedim. Pizza servisi yapıp çatal bıçak bile vermeyen bari peçete verin dediğimiz, kolaya. 15 TL yazıp bardak verme nezaketinde bile bulunmayan 14 yaşındaki çocukların garsonluk yağdığı bir yer. Attığınız her adım için para alma zihniyeti ile işletilmen bir yerin en azından temiz olmasını arzu ederdik. Yazık memleketime.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
Günlüklü Koyu
Günlüklü Koyu
Günlüklü / Fethiye
Türkiye
Günlüklü Koyu

-

Dalaman, Fethiye karayolu üzerinde; türü dünyada az bulunan sığla (günlük ) ormanlarıyla kaplı Günlüklü Koyu'nda, çevre ve doğaya saygılı, kendine has doğal mimarisi ile konumlandırılmış özel plajı olan Doğa Deniz Pansiyon & Restaurant doğal animatörleri sincaplar, ördekler ve sevimli civcivleriyle gönlümüzü çalan yeri herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
Günlüklü Koyu
Günlüklü Koyu
Günlüklü / Fethiye
Türkiye
Günlüklü Koyu

-

En güzel koylarından biri, Fethiye'de de, Göcek'te de tatil yapsanız tam ortasında. Kesinlikle gidip denizine, kumsalına hayran kalacağınız bir yer. Koyun başında çok güzel bir pansiyon bulunmaktadır Doğa Deniz Pansiyon & Restaurant. Gidip gördüğünüzde zaten tatilinize Doğa Deniz Pansiyon & Restaurant'ta da devam edebilirsiniz. Kesinlikle harika. Doğa bütün güzelliğini sunmuş, Ayşegül Hanım pansiyon müdürü. Konaklamaya vaktiniz olmasa da güzel yemekler için ziyaret edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)