Gökçeada uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Gökçeada Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Gökçeada için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Gökçeada Uçak Bileti

Doğal yaşamın zenginliği ile öne çıkan Gökçeada, şimdi kolay ulaşım alternatifleri ile popülerliğini giderek arttırıyor…

Ülkemizin en büyük adası ve güneşin en son battığı yer Gökçeada. Burada her şey doğal. Yediğiniz meyveler, sebzeler, kurduğunuz insan ilişkileri, denizinde yüzdüğünüz kumlar… Her şey olabildiğince en tabii halinde ve sade. Burada yapacağınız tatil, diğer beldelerde yapacağınız tatillerden çok daha farklı olacaktır. Zaten Gökçeada'ya da, daha çok onun ruhundan ve rüzgarının dilinden anlayanlar geliyor.

Aslında Gökçeada, tüm herkesin yorulan bedenine ilaç olacak nitelikte bir yer. Sessizlik ve huzur zaten adanın yapısında olan şeyler. Üzerine bir de şahane bir deniz, bakir koylar, organik kahvaltılar, sörf tutkunlarını harekete geçiren rüzgarlar, leziz bademli kurabiyeler ve daha neler neler… Henüz yeni yeni keşfedilmeye başlayan Gökçeada, yavaştan müdavim kazanmaya başladı bile.

Madem öyle, o halde size biraz da Gökçeada'ya nasıl gidilir ondan bahsedelim. Aslında havayolu, her zaman en hızlı ve en konforlu ulaşım şeklidir. Ancak Gökçeada Havalimanı ne yazık ki bir açılıp bir kapandığından, tercihinizi Çanakkale Havalimanı'ndan yapmanızda fayda var. Gökçeada uçak bileti fiyatları ise oldukça uygun. Hatta kimi zaman otobüs bileti fiyatlarından bile uygun olabiliyor. Yani ucuz Gökçeada uçak bileti her zaman bulabilmeniz mümkün. En uygun Gökçeada uçak biletini bulduktan sonra, geriye sadece seyahatinizi planlamak kalıyor.

Gökçeada uçak bileti ile Çanakkale Havalimanı'na ineceksiniz. Buradan dilerseniz araç kiralayarak, Kabatepe limanından Gestaş arabalı feribotuna binebilirsiniz. Ya da otobüsle Eceabat'a gelip, minibüslerle Kapatepe limanına ulaşabilirsiniz. Ancak Gökçeada'yı daha rahat keşfetmek için araç kiralama seçeneğini tercih etmenizi öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir yolculuk ve tatil geçirmenizi dileriz.