Girne uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Girne Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Girne için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Girne Uçak Bileti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kuzey kıyısında yer alan Girne, uygun Girne uçak bileti imkanlarıyla ziyaretçilerine ekonomik bir yolculuk olanağı sunuyor…

Kıbrıs'ın kuzeyinde yer alan ve Türk kesiminde bulunan Girne, ülkenin en güzel şehirlerinden biri. Zengin tarihi varlıkları ve yoğun turizm faaliyetleri ile yıl içerisinde binlerce turist ağırlayan Girne, Akdeniz'in masmavi berrak denizini, sımsıcak güneşini, doğal kumsallarını ve eşsiz doğasını gözler önüne seriyor. Pek çok 4 ve 5 yıldızlı oteliyle de unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatan Girne, ucuz Girne uçak bileti fiyatlarıyla da bir hayli cezbediyor.

Girne uçak bileti alarak, hem hızlı hem de oldukça konforlu bir şekilde Girne'ye ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Girne uçak biletini ise kış aylarında bulabilirsiniz. Zira yaz mevsimi yüksek sezon olduğundan, bu dönemlerde Girne uçak bileti fiyatlarında bariz bir artış gözlemleniyor. Dolayısıyla kış aylarından tatilinizi planlarsanız, Girne uçak biletinizi de en ekonomik şekliyle satın almış olursunuz. Girne uçak biletinizi aldıktan sonra, adım adım seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Girne'ye ulaşmak için Ercan Uluslararası Havalimanı'nı kullanmanız gerekiyor. Girne'ye 44 km mesafede bulunan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için KIBHAS havaalanı servislerini ya da taksileri kullanabilirsiniz. Ne yazık ki Kıbrıs'ta toplu ulaşım imkanları pek fazla gelişmiş durumda değil. Dilerseniz havaalanı transfer şirketlerinden de hizmet alabilir veya araç kiralayabilirsiniz. Eğer rezervasyon yaptırdığınız otelin, havalimanı transfer imkanı bulunuyorsa zaten işiniz çok kolay. Zira bazı oteller bu olanağı sunuyorlar, bu konuyu iyice araştırın deriz.

Şimdiden keyifli bir yolculuk ve tatil geçirmenizi dileriz.