Geyikli feribot saatleri ve seferleri.

Geyikli Feribot Seferleri

Ezine'nin kıyı kasabalarından biri olan Geyikli, Bozcaada'ya ulaşımda en önemli duraklardan biridir.

Geyikli Feribot Seferleri

Ezine'nin kıyı kasabalarından biri olan Geyikli, Bozcaada'ya ulaşımda en önemli duraklardan biridir.
Çanakkale'nin peyniri ile ünlü ilçesi Ezine'nin şirin kasabalarından biridir Geyikli. Balıkesir ve Çanakkaleliler'in yazlık belde olarak sıkça ziyaret ettiği Geyikli, Bozcaada'ya giden tatilcilerin de adadan önceki son durağıdır.

Bozcaada'ya ulaşımda kilit noktadır Geyikli. Adaya giden feribotlar Geyikli iskelesinden hareket etmektedir. Geyikli feribot seferleri yılın 12 ayı boyunca, hava koşulları elverişli olmak kaydıyla devam etmektedir.

Geyikli feribot seferleri Gestaş Deniz Ulaşım tarafından düzenlenmektedir. Kış tarifesi kapsamında günde 3 sefer yapan Geyikli feribotları, yaz aylarında yoğunluğa göre, en fazla 1,5 saat aralıklarla devam eder.

Geyikli-Bozcaada feribotlarına aracınızla ya da yaya olarak binebilirsiniz. Biletler için ön rezervasyon gerekmez ve biletler gidiş-dönüş olmak üzere Geyikli iskelesinden temin edilir.

Geyikli feribot seferleri yaklaşık 30 dakikalık bir süre içinde tamamlanmaktadır.

Özellikle kış aylarında, lodos ve poyrazın fırtına şeklinde estiği günlerde Geyikli feribot seferleri iptal olmaktadır. Bu nedenle yolculuk öncesi birkaç günlük hava durumunu kontrol etmenizi öneriyoruz.

Geyikli feribot seferleri ile ilgili tarife, sefer ve ücretlerle ilgili detaylı ve güncel bilgilere Gestaş Deniz Ulaşım'ın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın