Esenyurt yapılacak şeyler, Esenyurt görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.


Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Esenyurt Restoranları

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

"Servisler hep fişle mi çalışıyor?"

"Çok fazla kalorifer böceği var"

5.2

Misafir yorumu

5 yorum

"Ringolar fena"

"Mekan mükemmel"

10

Misafir yorumu

2 yorum

Esenyurt Restoranları

Esenyurt ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Esenyurt bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

Esenyurt mekan tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Torium AVM
Torium AVM

-

Servisler hep fişle mi çalışıyor?

Sizin AVM'de servisler hep fişle mi çalışıyor? Müşteri gelip oradan bir şey olmak zorunda mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Torium AVM
Torium AVM

-

Çok fazla kalorifer böceği var

Torium AVM Yönetiminin dikkatine... Torium AVM'deki böceklerden şikayetçiyim. Özellikle yemek salonunda ve çiçekli alanda çok fazla kalorifer böceği var... Yemek için gidiyoruz, midemiz bulanıyor ve çok rahatsız oluyoruz. İki kere temizlik görevlilerine söyledim. İlgilendiler fakat baş edemiyorlar demek ki yemek bölümünde her yerde geziniyorum. Lütfen bir çözüm bulunsun en kısa zamanda, ilgilenilmezse basına bildireceğim. Saygılarımla…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Torium AVM
Torium AVM

-

Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış

Torium AVM servisleri neden Mimaroba-Sinanoba güzergahından kaldırıldığını anlamış değilim. Zaten birçok kişiden de şikayetleri duyuyoruz. Müşteri kaybına yol açacak bu durumu şimdiden söylüyorum. Şikayetçiyiz! Müşteri memnuniyetini hiç önemsemiyorsunuz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Torium AVM
Torium AVM

-

Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış

Torium AVM ücretsiz müşteri servisi Mimaroba-Sinanoba güzergahını kaldırmış. Bundan son derece şikayetçiyim ve benimle aynı düşüncede olan bir çok kişi var. Müşteri hizmetlerini aradığımda km fazla olduğundan kaldırıldığını söylediler ancak bu servis ful dolu giden bir servis, yani boşuna gelen bir araç değil. Tabi ki o kadar da giden kişiler alışveriş yapıyorlar. İnanın oraya otobüs ile gitmek son derece zor. Bu nedenle tekrar servis konulmasını önemle rica ediyorum. Aksi taktirde çok fazla müşteri kaybına neden olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Torium AVM
Torium AVM

-

Kurallar ihlal ediliyor

23.01.2015 saat 13.00 civarında Mimaroba servisini, okuldan karnelerini alıp eğlenme amaçlı 10 kadar çocuk hepsi bana emanet servise bindik. Birkaç arkadaşımızı da çocuklarıyla yoldan alacaktık, tabi ki de çocuklar oturdu, bir çocuğumuzun annesi bebeğiyle binecekti. Biraz aşağıdan ve 4 çocuğuyla bir arkadaşımız daha önce de servisi kullandığımızdan ayakta yolcu alınmayacağını bilmiyorduk; şoföre rica ettik. Çocukları yan yana oturtur yer ayarlarız diye. Doldu demesine rağmen Sinanoba'dan bir bayanı kendi torpilince aldı ve arkada yerde oturmasını yasak olmasına rağmen sesi çıkmadı, karşı cevap verince de sizi almamam lazımdı dedi. Arkadan öyle bir hakkin yok deyince de indiririm hepinizi deyince ortalığı ve beni gerginleştirdi. Senin bizi bu karne gününde indirmek gibi bir lüksün yok deyince tartışma büyüdü. Torpil yaptığı o bayan, ben ve o kadının ahbapları tartışmaya başladık. Koltuğumun yanına gelip, arabayı durdurup, tehditkar hareketler yaptı. Madem yasak, o kadın ve bir başka çocuk neden ayakta dedim. Kendini temize çıkartmak için konuştu da konuştu. Şimdi sorarım size, madem kurallar ihlal ediliyor, servis şoförünüz benim Torium AVM'de 20 kişiden nerden baksanız en az 50 TL'yi hesaba vurursak, 1000 TL'yi nasıl yiyecek, helal etmiyorum asla, günümüzü mahvetti. Ve şikayetçiyim, ne kadar dikkate alırsınız bilinmez!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kokoreçci Ringo
Kokoreçci Ringo

-

Ringolar fena

Süper tek kelime ile harikalar, çok ama çok lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kokoreçci Ringo
Kokoreçci Ringo

-

Mekan mükemmel

Uzun zamandır böyle kokoreç yememiştim, ucuz ve harika lezzet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)