Erzurum uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Erzurum Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Erzurum için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Erzurum Uçak Bileti

Oltu taşı, Tortum Gölü, Palandöken'i, Narman Peribacaları ve Ulu Cami'si ile Erzurum'da keşfedilecek daha çok yer var. Erzurum uçak bileti satın alarak, Erzurum'a kolay ve hızlı bir ulaşım sağlayarak zamanınızı keşfetmeye ayırabilirsiniz.

Heybetli Palandöken Dağı'nın eteklerinde kurulmuş olan Erzurum, Anadolu'nun en eski yerleşime sahip bir ili. Dadaşların yurdu olarak da bilinen Erzurum, yıl boyunca gurme gezginlerine, tarihi keşifçilerine, doğal güzelliklerini izlemeye gelenlerine ve kış aylarında da kayak sporcularına ev sahipliği yapıyor. Dört mevsim ayrı bir güzelliğe ve çekiciliğe sahip olan Erzurum'a hızlı ve rahat bir ulaşım için havayollarını tercih edebilirsiniz. Sivil havacılık firmalarının haftanın her günü karşılıklı seferler düzenleyerek yolcuları taşıdığı Erzurum Havalimanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne aittir.

Türkiye'nin en uzun 2. pistine sahip olan havalimanı yıl boyunca açıktır ve yolcuları karşılamaktadır. Zaman zaman yurt dışı uçuşlarının da düzenlendiği havaalanına İstanbul ve Ankara'dan düzenli olarak uçuşlar yapılmaktadır.

Erzurum'a ya da çevre il ve ilçelere hem hızlı hem de rahat bir yolculuk için yapmanız gereken tek şey Erzurum uçak bileti satın almak. İndirimli Erzurum uçak bileti kampanyalarından faydalanmak içinse; havayolu firmalarının dönem dönem düzenlediği kampanyaları takip edebilir veya tarihi önceden belli planlı bir Erzurum gezisi için birkaç ay öncesinden bilet alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı, yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarında kaya sezonunun açılması ile Palandöken Kayak Merkezi'ne birçok sporcu akın etmektedir. Bu sebeple de kış tatili için erken alacağınız Erzurum uçak bileti ile de indirimli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.