Otelleri Göster

El Nazar Kilisesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 267 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Her yer toz içinde"

"Fiyatına göre gayet tatmin edici"

9.2

Misafir yorumu

12 yorum

"Fiyatı ve temizliği"

8.0

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 15 03

El Nazar Kilisesi Yakınındaki Oteller

Her noktası ayrı bir tarih ve farklı güzelliklerle doludur Nevşehir'in. Kiliseler, camiler, manastırlar ve birçok doğal güzellikler karşılar sizi. Eğer Nevşehir'de birkaç gün tatil yapmayı planlıyorsanız gidip görmeniz gereken çok yer olacak. Tatiliniz sırasında rotanızı El Nazar Kilisesi'ne de çevirmenizi öneririz.

Nevşehir-Göreme'nin sayısız tarihi güzelliklerinden biridir El Nazar Kilisesi, hem yapısıyla hem de bulunduğu doğal güzelliğiyle yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. El Nazar Vadisi'ndeki kilise, T planlı olarak inşa edilmiş olup; X. yüzyılın sonlarına doğru yapıldığı tahmin edilmektedir. Kilisenin zemini tahrip olsa da hala görülmeye değer niteliktedir. İncil'den alınan sahnelerin yansıtıldığı duvarlar beğeninizi kesinlikle kazanacak.

El Nazar Kilisesi yakınında birçok otel bulunmakta olup; internet üzerinden otel ve otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tabi erken rezervasyon önemlidir. Yılın her mevsimi yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmesi sebebiyle bölgedeki oteller doluluk oranına ulaşmaktadır. Göreme-Müze yolunun sağında kalan vadinin yaklaşık olarak 800 metre uzaklıkta bulunan El Nazar Kilisesi, aynı zamanda ulaşım kolaylığına sahiptir.

Nevşehir'de geçireceğiniz günlere El Nazar Kilisesi'ni dahil edebileceğiniz gibi; Kaymaklı Yeraltı Şehri, Özkonak Yeraltı Şehri, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Hacı Bektaş Veli Müzesi ve Göreme Milli Parkı'nı gezi listenize ekleyebilirsiniz.