Ekvator Cafe & Bar & Restaurant

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • Küçükparmakkapı Sok. No:17

Ekvator Cafe & Bar & Restaurant

Beyoğlu'nda geçen yıl açıldığından beri arkadaşça ortamıyla çok sevilen Ekvator, 3 katlı restaurant, bar, cafe olarak hizmet vermektedir.

Her katındaki farklı atmosferiyle, günün her saatinde keyif alabileceğiniz Ekvator'da güncel gazete ve dergilere göz atıp, ücretsiz kablosuz internetinden faydalanabilirsiniz.

Meksika ve Amerika mutfağı ağırlıklı olan yenilenen menüden Beef Fajita, Ekvator Steak, Ekvator Masterburger, Philly Cheesesteak, Nachos ve Çıtırlarım Kıtırlarım'ı kesinlikle denemelisiniz.

Pizza, makarna salata ve noodle seçenekleri ile de çok yönlü bir mutfağa sahip olan Ekvator, sık dekorasyonu ve keyifli atmosferiyle İstiklal Caddesi'ndeki yeni buluşma noktanız.

Mekanın dört bir yanına serpiştirilmiş LCD monitörler ve plazmalar sayesinde bir sportbar havasına bürünen bu mekanda, ister giriş katında barın etrafındaki koltuklara ve masalara konuşlanın, isterseniz üst katlarda kendi köşenize çekilin, görüş açınız hiç daralmıyor.

Ekvator doğum günleri, özel toplantılar ve kutlamalar için ideal. Sevdiklerinizle beraber doğum günü müziği eşliğinde pasta kesmek çok eğlenceli.

Ekvator'un diğer bir özelliği de size verilen formu doldurup iletişim bilgilerinizi verdiğinizde potansiyel müdavim muamelesi görmeniz. Bu forma her ziyaretiniz sonrası yorumlarınızı yazdığınızda 1 adet indirim kuponu alıyorsunuz, böylece bir sonraki ziyaretinizde 2. içkinizi size ikram ediyoruz.

İnteraktif ve eğlenceli yeni websitemizdeki papağan eşleştirme oyununu oynayıp, Ekvator'un arkadaşlarınıza tavsiye eder ve her gelişinizde yoklama yaptırırsanız biraverden tutun da akşam yemekleri dahil çeşitli aktivite biletleri kazanmanız işten bile değil.

Nasıl, kulağa hoş geliyor değil mi?
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller