Edirne uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Edirne Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Edirne için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Edirne Uçak Bileti

En uygun Edirne uçak bileti fiyatını ve Edirne uçuk fiyatları bu sayfada kolaylıkla sıralanabilmektedir. Kıyasladığınız biletenlerden en ucuz Edirne uçak biletini yakalamak için uçuş tarihinizi seçin ve biletinizi satın alın.

Osmanlı'ya bir dönem başkentlik etmiş olan Edirne'nin sınırları içerisinde kendi havalimanı yoktur. Açılmasına dair girişimler devam etmekte dursun Edirne'ye hızlı ve güvenli bir ulaşım için Edirneliler Çorlu Havalimanı'nı tercih etmektedir. Çorlu Havalimanı, Edirne'ye sadece 151 km mesafededir. Edirne ve Çorlu Havalimanı arasında yolcular için transfer hizmeti düzenlenmektedir. Kimi özel sivil havacılık firmasının da yolcularını kendi özel servisleriyle Çorlu Havaalanına ulaştırmaktadır.

Edirne'yi dünya ile bağlayan yakın havalimanlarından biri de Atatürk Havalimanı'dır. İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan bu havalimanı Çorlu Havalimanı'nda olmayan uçuşlarda tercih edilmektedir.

Edirne özellikle tarihi dokusu, 650 yıllık geçmişiyle günümüze gelen geleneklerinden biri olan yağlı güreşleri ve tava ciğeri ile ünlü bir şehrimizdir. Şehrin Osmanlı mimarisinin en ünlü eserlerinden olan Selimiye Cami halen yerli ve yabancı binlerce turistin ilgisini çekmektedir. Şehre ulaşımda en ucuz uçak biletlerini bu sayfadan bulabilir hatta satın alabilirsiniz.

Ayrıca ucuz ve uygun fiyatlı uçak bileti için size tavsiyemiz hava yolu firmalarının bültenlerine abone olmanız ve kampanyalarını takip etmenizdir. Kampanyalı en ucuz uçak bileti fiyatlarını bu sayfadan görebilir, dilediğinizi tarihli ve bütçenize en uygun Edirne uçak biletini satın alabilirsiniz.