Dubai Şehri Hakkında

0.0puan

Dubai Şehri Hakkında Tanıtımı

Dubai yurt dışı tatil için yer arayanlara tavsiye edeceğim yerlerin başında gelen bir yer. İlk başlarda çekimser gelse de yolculuğunuz başladığı andan itibaren büyülü ve egzotik aynı zamanda fantastik bir yolculuğa başlamış oluyorsunuz. Şehrin genel mimarisine baktığınız zaman başınızı havadan kaldıramıyorsunuz. Bunun nedeni ise devasa gökdelenlerin ve binaların bulunması. Konfor, huzur ve tatil için neredeyse tüm ayrıntının düşünüldüğü bu şehir de zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Her gün yeni bir yer gezilip gördüğünüz bu fantastik şehirde her gece ve yeni günde değişik aktiviteler de sizleri bekliyor. Dünyanın bütün ilk yapıları neredeyse burda olduğu bu şehirde, dünyanın en büyük alışveriş merkezi, binası gibi bir çok büyük gökdelenler bulunmaktadır.

Şehrin büyük gökdelen yapıtları yanında yapacağınız aktiveler ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Bunlardan bazıları geniş safari çöllerinde geçireceğiniz zaman ile deniz kıyılarında bulunan plajlarda zaman hızla geçmekte. Gece hayatında kendi gibi hızlı olan bu şehirde anlatamadığımın bir çok şey sizlere beklemektedir.

Dubai şehri çok büyük paralar ile gideceğiniz bir yer olmamakla birlikte, gidecekseniz bir turizm şirketi ile tur programına katılarak gitmenizi tavsiye ederim. Bu şekilde daha uygun fiyata rehberler eşliğinde daha çok yer gezebilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun için tatil turizm firmasını önerebilirim. Ben memnun kaldım. Sizlerde istediğiniz turizm şirketini araştırabilirsiniz. Böylece daha uygun fiyata daha çok yer gezip, bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler