Otelleri Göster

Döngel Mağarası Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Yakınındaki oteller

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Döngel Mağarası Yakınındaki Oteller

Kahramanmaraş'ın gizli kalmış noktalarından biridir Döngel Mağarası. Kahramanmaraş-Kayseri karayolunun 50. kilometresinde yer alır. Şehrin turizmini hareketlendiren bir gezi alanı olan mağaraya ulaşım fazlasıyla kolay… Yapmanız gereken tek şey otobüs terminalinden her saat kalkan otobüslere binmeniz olacak.

Döngel Mağarası, dünyanın en ilginç mağara oluşumlarından biri… Üç bölümden meydana geliyor ve Tekir'den batan büyük bir su kütlesi çağlayanlar halinde mağaradan çıkıyor. Bu görüntü gerçekten büyülenmenize yetecek.

Döngel Mağarası'nın çevresinde sarp kayalıkla bulunsa da yeşil alanlara da sahip… Çam ağaçları ve çalılar arasında saklanan mağaranın çevresi yöre halkı tarafından mesire yeri olarak kullanılıyor. Mağara ziyaretinizde küçük bir piknik yapabilirsiniz. Aynı zamanda izcilik ve kampçılık tesisleri de bulunuyor mağaranın çevresinde.

Döngel Mağarası yakınında otel bulmak oldukça zor. Şehrin merkezine 58 kilometre uzaklıkta olduğu için merkezdeki otellerde konaklayabilirsiniz. Eğer kamp yapmayı seviyorsanız, mağaranın çevresindeki yeşil alanlarda kamp kurabilirsiniz.