Demo Cafe & Bar & Restaurant, Nilüfer

Demo Cafe & Bar & Restaurant

  • Bursa / Nilüfer
  • Fatih Sultan Mehmet Blv. No:57

Demo Cafe & Bar & Restaurant

Bu akşam ne yapsak? O değil de ben çok açım, nereye gitsek? Bu gece içesim var, nerede içsek? Oyun oynasak? Baba, bu akşam kral maç var, nerede izlesek? Uff... Öğlen arasında şöyle tıka basa yesek? Burası sıktı, nereye gitsek?

Bugün fena yorucuydu kahve ile dinlensek ama kahveyi nerede içsek? Kaç gündür nargile kokusu burnumda, nereye gidip de keyiflensek? Yarın sabah kahvaltıda kendimize güzel bi ziyafet çeksek de nerede yesek? Hava bugün enfes, bir yerde toplanıp bir güzel sohbet etsek... İyi ama nerede sözleşsek?

Sorunun Cevabı;
Haydi gidin ışıkların yanmadığı, haydi gidin şarkıların çalmadığı, herkesin bildiği, enerjinin bitmediği, güler yüzün eksik edilmediği, herkesin ne yaparsa yapsın eğlendiği, hamburgerlerin suflelerin bir kerede mideye indiği, bardakların masanın ortasında tokuştuğu her masadan şen kahkahaların yükseldiği, hep bir ağızdan doğum günü şarkılarının söylediği bir yer:DEMO

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
En sevdiğim mekan
10

-

Bursa'da arkadaşlarla buluşmak deyince akla gelen ilk mekan. Samimi, rahat, keyifli... Servis kalitesi süper, çalışanlar üniversite öğrencileri, her biri birbirinden dinamik ve tatlı tipler. ;) Kahvaltıdan akşam yemeğine, hatta sabahlara kadar servis mevcut... Hem de bulvardaki diğer mekanlara göre daha hesaplı. Kesinlikle tavsiye ederim.

4
Açık havada oturma keyfi
10

-

Açık alanı kapalı alanından daha güzel. Diğer kafe ve barlarla bitişik. Güzel bir ortam sunuyor.

4
Mekan
10

-

Bomonti'nin 50'lik versiyonu mevcut, benim için kafi.

4
Hem keyifli hem hesaplı
10

-

Bursa FSM'de, şehrin en hareketli, keyifli ve hesaplı mekanlarından birisi. Haftanın hemen her günü talep görüyor ve özellikle akşamları yer bulmak bir hayli güç. Kahvaltısı bence beklenmedik şekilde zengin ve doyurucu. Menüleri tatminkar...