Dara Harabeleri Yakınındaki Oteller

Dara Harabeleri en yakın 20 Otel

Dara Harabeleri Yakın Oteller

Mardin-Nusaybin'de bulunan Dara Harabeleri, ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Bir Mardin gezisi planlıyorsanız gezi listenize mutlaka Dara Harabeleri'ni eklemelisiniz. İçindeki su sarnıçları, su değirmeni, tiyatrosu, köprüsü, kilisesi, tophanesi, yeraltı şehri görebileceğiniz kalıntılar arasındadır.

Kasr-ı Serçehan Hotel

Mardin - Butik Otel - 2 Misafir Yorumu

Kasr-ı Serçehan Hotel, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Mardin'e bağlı Nusaybin ilçesinde misafirlerine kapılarını açmaktadır. Nusaybin merkezde modern ve avangart bir tasarıma sahip olan tesis; iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız ve toplantılarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Tesisin tüm konaklama birimlerinden ve ortak kullanılan alanlarından Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağına erişim ücretsizdir. Tesisin resepsiyon personeli haftanın her günü 24 saat konuklarına hizmet vermektedir. Konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunan tesisin SPA merkezi rahatlamak ve deşarj olmak için idealdir. Misafirlerin konfor ve rahatı ön planda tutularak dekore edilen konaklama birimlerinde 3 süit ve 1 geçişli,...

Avesis Hotel

Mardin - Kent Oteli - 1 Misafir Yorumu

Otelimiz 2015 yılında Proje çalışmaları başlamış olup Haziran 2017 yılında tamamlanmıştır. Temmuz 2017 ise tüm her şey eksiksiz düşünülüp siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için kapılarını açmıştır. Hizmet sektörünün profesyonel tedarik firmaları ve yöneticileri ile büyüleyen tasarım ve teknoloji ile donatılmıştır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak her detay düşünülerek tasarlanmış otelimiz yüksek teknoloji ve güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Bunlardan bazıları tüm otelimizde ücretsiz kablosuz internet hızlı bağlantı yapabileceğiniz gibi internet güvenliğinizi ayrıca sağlamaktayız. İstenmeyen tüm sorunlar için otel içi ve tüm çevresi 7/24 güvenlik kameralarınca izlenmektedir. Otelimiz yine sizler için tatsız sürprizler karşısında 24 saat kesintisiz enerji...

Dara Harabeleri ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Dara Harabeleri yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Dara Harabeleri otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Dara Harabeleri yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Nusaybin semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Dara Harabeleri Otel Yorumları

10

Avesis Hotel

Ulku totur - 15 Ekim 2019, Salı 15:16

Yemekler nefisti

Jolly Tur ile otelde bir gece kaldık. Müşteri gibi değil ev sahibi gibi misafir ettiler bizi. Otel çok temiz ve yemekler nefisti.

10

Kasr-ı Serçehan Hotel

Emrullah Günen - 29 Temmuz 2019, Pazartesi 21:40

Tavsiye ederim

Arkadaşımla gittim ve hizmetlerinden dolayı güler yüzlü elemanlarına teşekkür ederim. Mardin'e bir daha gidersem tercih edeceğim ilk otellerden biridir. Tekrardan teşekkürler. Tüm tatilci arkadaşlara tavsiye ederim.