Otelleri Göster

Dalaman Havalimanı Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 126 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Dalaman Havalimanı Yakınındaki Oteller

Yaz turizminin en önemli şehirlerinden olan Muğla tatiliniz için Dalaman Havalimanı'nı tercih ederek rahat ve kolay bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Dalaman ilçesinde bulunan ve aynı ismi taşıyan Dalaman Havaalanı'nın 1976 yılında yapımına başlanmış ve 1981 yılında tamamlanıp hizmet vermeye başlamıştır. İlçe merkezi sınırlarında yer alan tek havalimanıdır ve yerleşim merkezine 6 kilometre mesafede yer alır. Havalimanına taksi veya otobüsle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hem sivil hem de askeri alanda hizmet vermeye devam ediyor ve günün 24 saati yolcularını konuk etmektedir. Dalaman Havalimanı, Dalaman Hava Meydan Komutanlığı ile ortak kullanılmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali bulunuyor ve toplamda 9.343.000 m2'lik bir alanda yer alıyor Dalaman Havalimanı. Aynı zamanda tatiliniz sırasında Muğla'da bulunan Milas Bodrum Havalimanı'nı da yolculuğunuz için tercih edebilirsiniz. Bu arada Dalaman Havalimanı'nda PTT hizmetler, banka ve sağlık hizmetleri de bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı, ilçe merkezine 6 kilometre uzaklıkta olduğu için havalimanına yakın otellerde veya pansiyonlarda konaklayabilirsiniz.