Cumalıkızık Köyü Müzesi Yakınındaki Oteller

Cumalıkızık Köyü Müzesi en yakın 20 Otel

Cumalıkızık Köyü Müzesi Yakın Oteller

Cumalıkızık Köyü Müzesi, yeşil Bursa'nın en eski yerleşim bölgelerinden biri. Yaklaşık 700 yıllık tarihi geçmişiyle Osmanlı'nın kuruluşundan Cumhuriyet dönemine oradan da günümüze kadar gelebilen bu tarihi köy, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alıyor.

Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant

Bursa - Pansiyon - 10 Misafir Yorumu

Bursa'nın önemli turistik köylerinden biri olan Cumalıkızık'ta yer alan Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant, restoranı ile hizmet vermektedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ın tüm konaklama birimlerinde eşya dolabı standart olarak sunulmaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ta yöreye özgü yemekler servis edilmektedir. Tesis bünyesindeki kafede yöresel atıştırmalıklar ve sıcak-soğuk içecekler sunulmaktadır. 24 saat oda servisi imkanı sağlanmaktadır. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Ek ücret karşılığında çamaşırhane...

Cumalıkızık Köyü Müzesi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Cumalıkızık Köyü Müzesi yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Cumalıkızık Köyü Müzesi otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Cumalıkızık Köyü Müzesi yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Cumalıkızık semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Cumalıkızık Köyü Müzesi Otel Yorumları

10

Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant

CANTEKİN KARATAS - 22 Ekim 2019, Salı 16:06

Mükemmel bir yer

Gerçekten mükemmel bir yer. Çalışanların ilgisi çok güzel. 23 nisan 2019'da gittim eşimle Bursa turuna. Gerçekten müthiş huzur dolu bir ortam. Engelli olduğum için de Kemal Bey çok ilgilendi, çok sevindi. Çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca kapımda da para için kimse beklemedi. Ödemeyi çıkarken aldılar. Tekrar teşekkürler.