Çorlu uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Çorlu Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Çorlu için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Çorlu Uçak Bileti

DHMİ Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Çorlu ilçe merkezine 15 kilometre mesafede olup günümüzde halen aktif bir şekilde çalışmaktadır. Çorlu uçak bileti satın alarak uçuşunuzu gerçekleştirebileceğiniz havalimanında iç hat ve dış hat terminali bulunmaktadır.

Çorlu - İstanbul istikametinde yer alan Seymen Köyü sınırları içerisinde bulunan Tekirdağ Çorlu Havalimanı sivil tesisleri Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından aktif olarak çalıştırılmaktadır. Çorlu Havalimanı başlangıçta Atatürk Havalimanı'nın yükünü hafifletmek için kurulmuştur. S.S.C.B'nin dağılmasıyla birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı'nın yükü bir hayli artmıştı.

Rusya Federasyonundan ayrılan ülkeler ve Türkî Cumhuriyetlerden gerçekleştirilen uçuşlardan dolayı Atatürk Havalimanı'nda yaşanan yoğunluğun yükünü hafifletmek için inşaat çalışmalarına başlanmıştır. 1998'de açılarak hizmete girmiştir. 7/24 saat uluslararası hava trafiğine açık bir limandır.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı sivil havacılık firmalarının uçuşlarını gerçekleştirdiği bir limandır. Kış aylarında ve yaz sezonunda değişen tarifelere sahip olan havalimanı için erken tarihlerde alacağını Çorlu uçak bileti ile indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti rezervasyonu için uçuş tarihiniz belli ise bu sayfadan satın alma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Erken satın alımlarda Tekirdağ Çorlu uçuş harcamalarınızda ciddi oranlarda indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan uçuş seçimlerinizi yaparak yurt içi ya da yurt dışı uçak bileti rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Böyle bu sayfadan bütçenize en uygun ve en ucuz Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak biletini bulabilirsiniz. Neredekal Çorlu uçak bileti sayfası hem yurt içi uçuşları hem de yurt dışı uçuşları karşılaştırmalı olarak ve anlık güncel uçak bilet fiyatları ile birlikte görüntülemenizi sağlamaktadır.