Otelleri Göster

Çokran Şelalesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Çokran Şelalesi Yakınındaki Oteller

Kahramanmaraş'ın son zamanlarda doğaseverler ve dağcılar tarafından yoğun bir ilgi gören noktasıdır Çokran Şelalesi. Şelale, il merkezine 60 kilometre uzaklıkta bulunup, Çokran Köyü sınırları içerisinde yer alıyor. Esasında Çokran Mavi Göl Şelalesi olarak adlandırılıyor. Bunun sebebi şelalenin aktığı noktada büyük ve doğal bir havuz oluşumudur.

Şelalenin suları yaklaşık 15 metrelik bir yükseklikten akmakta ve çevresi yürüyüş ve piknik yapmak için oldukça ideal... Şelalenin bu kadar ilgi görmesinin en önemli sebebi, doğal havuzda yüzmek, yukarıdan suya atlamak ve şelaleyi tırmanma imkanı olmasıdır. Yani oldukça keyifli ve bir o kadar heyecanlı aktiviteler yapabilirsiniz.

Çokran Şelalesi'nin çok yakınlarında otel yok. Bu sebepten dolayı yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezindeki veya şelaleye daha yakın ilçelerdeki otellerin birinde konaklamanızı öneririz. Çokran Şelalesi'ni ziyaret ettiğinizde yanınıza mutlaka fotoğraf makinenizi almalısınız. Bu gizlenmiş doğa harikası, sizlere en güzel pozlarını vererek hem belleğinize hem de fotoğraf karelerinizde ölümsüzleşmeye aday bir nokta.