Otelleri Göster

Çeşme Yarımadası Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 270 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Çeşme Yarımadası Yakınındaki Oteller

İzmir'de bulunan ve en çok turist çeken bölgelerden biri olan Çeşme Yarımadası, yılın 300 gününü güneşli geçirmesinden dolayı yılın her mevsimi burada bulunan oteller, butik oteller ve pansiyonlar kapılarını daima açık bırakır misafirlerine.

Ege Denizi'ne doğru uzanan bu eşsiz yarımada içinde Urla, Çeşme ve Karaburun gibi ilçeler barındırır içinde. Hepsi ayrı bir tatil noktası, hepsi ayrı bir dünyanın kapılarını açar. Çeşme Yarımadası'nda aynı zamanda Türkiye'nin ilk oyuncak müzesi bulunur. Yani çocuklarınızı harika bir diyara götürmenin de fırsatını yakalamış olursunuz.

Deniz, kum, güneş, kaleler, antik şehirler, kervansaraylar ve çeşmeler… Hepsi birlikte bir bütün olur ve sizi kendi doğasının eşsiz güzelliği içerisinde bekliyor. Çeşme Yarımadası'ndan özellikle Yunan Sakız Adası'nı kolaylıkla görebilirsiniz.

O kadar fazla gezilip görülmesi gereken yerler var ki Çeşme Yarımadası'nda; tatilinizi bitirmenize rağmen doyamadığınızı, hala yeni yerler keşfetmeniz gerektiğini düşünürsünüz ve bundan sonraki ilk tatilinizde yine Çeşme Yarımadası'nın mükemmel bir koyunda bulursunuz kendinizi. İzmir Çeşme Yarımadası'nda rahat ve konforlu oteller bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz ve çevresinde bulunan restoranlarda ve kafelerde otururken canınız ne isterse istesin bulacaksınız. Çeşme tatilinizi hayata geçirmek için çok fazla beklemeyin.