Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Aramanızla ilgili olarak

Toplam 1824 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Leziz yemekleri"

"Konaklanması gereken bir yer"

10

Misafir yorumu

321 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 10 77

"Beklentimizi fazlasıyla karşıladı"

"Doğa ile iç içe"

10

Misafir yorumu

228 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 78 22

"Oda temizliği fevkalade"

"Aile sıcaklığında"

10

Misafir yorumu

175 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Her şeyiyle mükemmel"

"Mükemmel bir yer"

10

Misafir yorumu

155 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 49 17

"Her şey çok güzel"

10

Misafir yorumu

152 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Anne evi gibi"

10

Misafir yorumu

143 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 48 15

"Çalışanlar ilgililer"

"Çok memnun kaldık"

10

Misafir yorumu

116 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 333 31 23

"Memnun kalmadık"

"Yemekleri, sohbeti, konaklaması"

8.7

Misafir yorumu

112 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Manzarası harika"

"Kahvaltısı tamamen organik"

9.2

Misafir yorumu

110 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 70 61

Butik Otel

Butik Otel kavramı eminiz son zamanlarda sık sık kulağınıza çalınıyordur. Özellikle Avrupa"da çok tercih edilen butik otelde konaklama keyfi son yıllarda ülkemizde de hem butik otellerin daha da yaygınlaşması hem de yapılan butik otel yatırımları ile oldukça artmaya başladı.

Dünyada "design hotel" ya da "life style hotel" veyahut "hip hotel" konseptleri ve kavramları da oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve tercih edilmekte.

Dilerseniz butik otel nedir ondan başlayalım. Butik otel temelde konaklama ücretlerinin nispeten daha yüksek olduğu ve 5 yıldızlı otellerin sunduğu konforu sunan bununla birlikte kendine özgü bir tarzı olan konaklama tesisleridir. Pekçoğu daha önce kale, han ya da çok evvel yapılmış konaklama ünitelerinin yeniden restorasyonu ile konaklamaya uygun hale getirildiği otantik ya da mistik diye tabir edebileceğimiz tesislerdir.

Butik otellerin bize göre en temel farkı şu;
Gittiğiniz koca koca otellerde birçok aktivite, içinde gün boyu dolaşabileceğiniz ya da hiç içinden çıkmak istemeyeceğiniz kadar büyük bir arazi ve olanaklar; kahvaltıyı ayrı, öğle yemeğini farklı bir yerde hatta akşam yemeğini bambaşka bir konseptte yapma olanığınız var, tamam...Çok güzel, çok keyifli. Ancak kaçımız bize yemek esnasında servis veren arkadaşın adını öğrenebildik? Ya da kaçımız o otelin sahibi ya da sahibesi ile tanışıp şöyle bal kaymak bir sohbet yaptık ya da bir hatıra fotoğrafı çektirdik. Dahası kaçımız bir otel sahibinden yılbaşında bir tebrik kartı ya da doğumgünümüzde "mutlu seneler" telefonu aldık. Tamam belki hepsinde olmuyor ama inanın pekçoğunda oluyor.

Ben birçok otel sahibi ya da sahibesi ile dost oldum arkadaş oldum. Hem de inanın hiç ticaret kokmayan dostluklar. Çünkü ben o oteller için artık bir müşteri değil artık bir misafirim, onlarsa benim için işletmecinin ötesinde bir evsahibiler artık. Hem de her daim kapılarını çalabileceğim evsahipleri. Her zaman güleryüzlü her daim misafirperver...

Butik otellerde kahvaltı da farklı akşam yemeği de. Bir kere kendine özgü, zira pekçoğunda otel sahibi size kendi elleriyle kurduğu reçeli ikram ediyor zarif kavanozlarda. Ya da kendi bahçesinde ektiği yetiştirdiği domatesi biberi sunuyor dalından siz daha uyanmadan az evvel topladığı.

Akşam siz denizden döndüğünüzde, tüm gününü sizin akşam yemeğinizi yiyeceğiniz küçük restoranda masa düzenini hazırlamaya adamış servis elemanı Murat "iyi akşamlar Ayşe Hanım" ya da "gününüz nasıl geçti Ahmet Bey" diye karşılıyor sizi güleryüzüyle.

Tıpkı özel bir butikten aldığınız gece elbiseniz gibi benzersiz, tek ve size özel bir tatil geçirmeniz diliyoruz butik otelinizde.

Tatil tadında kalın...