Bursa uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Bursa Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Bursa için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Bursa Uçak Bileti

Mimarisi, tarihi camileri ve yemyeşil doğasıyla Osmanlı'da dönemin başkenti olan Bursa, Bursa uçak bileti fırsatlarıyla tarih meraklılarına dopdolu bir kültür gezisi sunuyor.

Her köşesinde tarihten izlere rastlamanın mümkün olduğu Bursa, yılın her dönemi gezginlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor. Şehir, turistik olmasının yanı sıra aynı zamanda büyük sanayi şehirlerimizden biridir. Otomobil ve tekstil sanayisi oldukça gelişmiştir. Kışların yüksek ve dağlık kesimlerde karlı olması sebebiyle Uludağ'da kış turizmi gelişmiş durumdadır. Bursa ziyareti sırasında gezilecek pek çok yer bulunmaktadır. Özellikle içerisinde pek çok hediyelik eşya, ipek kumaş, ev tekstil ürünleri bulunan, Bursa Koza Han yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Yıldırım Bayezid han döneminde yaptırılan Bursa Ulu Camii ise göz alıcı mimari yapısıyla mutlaka Bursa seyahati durak noktalarından biri olmalıdır.

Bursa için en keyifli ve rahat ulaşım yollarından olan hava yolu ulaşımını tercih edenler için uçak firmaları sık sık Bursa uçak bileti fırsatları düzenlemektedir. Uçuşlar, Bursa Yenişehir Havalimanı'na yapılmaktadır. Havalimanı şehre uzaklığı 50 km'dir. Havalimanından belediye otobüsleri, yolcu servisleri ya da taksiyle ulaşmak mümkündür. Bursa uçak biletinizi temin ettikten sonra bu tarihi şehri keşif için ilk adımı atabilirsiniz.

Bursa'nın meşhur iskenderini, İnegöl köftesini, kestane şekerini denemeden bu seyahati bitirmemenizi tavsiye ederiz.

Şimdiden iyi uçuşlar dileriz.