Marmaris Görülecek Yerler

Gökova Körfezi’nin güzelliğini gözler önüne seren bir nokta olan Marmaris Boncuk Koyu, yapılacak aktivitelerin en güzelini sunuyor.Boncuk Koyu Görülecek Yerler - Boncuk Koyu En İyi 10 Yapılacak Şey

Gökova Körfezi'nin güzelliğini gözler önüne seren bir nokta olan Marmaris Boncuk Koyu, yapılacak aktivitelerin en güzelini sunuyor.

Marmaris Boncuk Koyu yapılacak şeyler görülecek yerler listenize ilk olarak bu tertemiz denizde kulaç atmak olacak. Gökova Körfezi'nin bu benzersiz noktasında güneşlenirken kitap okuyabilir ve bol bol dinlenebilirsiniz.

Marmaris Boncuk Koyu'ndaki otellerin birinde konaklarken ve tatilinizin keyfini çıkarırken `Marmaris 'in merkezine gidip gezmeyi de unutmamanızı öneririz. Gündüz vakitleri Marmaris'te gezip hediyelik eşyalar satan dükkanlardan küçük takılar alabilir ve gece ise Marmaris'in hareketli gece hayatında yerinizi alabilirsiniz.

Marmaris Boncuk Koyu'nun tam karşısında bulunan Sedir Adası da baştan sona keşfedilmesi gereken bir nokta… Yıl içerisinde yerli ve yabancı turistlerin ilgisini gören Sedir Adası, kumlarıyla ünlüdür. Buradaki kumları Sezar, büyük aşkı Kleopatra için Mısır'dan getirtmiştir. Kumların her bir tanesi aynı boyutta olup, günümüzde de önemin korumaktadır. Hatta Sedir Adası'nda denizden çıktıktan sonra duş alıp adadan ayrılmak şarttır. Sebebi ise bu değerli kumların insanlar üzerinde kalmamasıdır.

Marmaris Boncuk Koyu'nun tüm detaylarını keşfedebileceğiniz yolculuklar da yapmayı sakın unutmayın. Koy her köşesinde fotoğraf karelerinizi süsleyecek güzelliklerle dolu…

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın