Boncuk Koyu Gezilecek Yerler

Marmaris Boncuk Koyu’nun doğal güzelliği karşısında huzurlu ve bol keyifli bir tatil sizleri bekliyor.Boncuk Koyu Tarihi Mekanlar

Marmaris Boncuk Koyu'nun doğal güzelliği karşısında huzurlu ve bol keyifli bir tatil sizleri bekliyor.

Marmaris Boncuk Koyu'nda nerelere gidilir, Marmaris Boncuk Koyu gezilecek mekanları nerelerdir sorularınızı bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Sedir Adası'ndan sonraki en güzel koya sahip olan Marmaris Boncuk Koyu, kolay ulaşımıyla ve şirin çakıl taşlarıyla dolu kumsalıyla kesinlikle beğeninizi kazanacak.

İlk olarak şunu söyleyelim ki; koy başlı başına bir tabiat güzelliğidir ve içerisinde çok fazla gezebileceğiniz yer yoktur. Ama Marmaris Boncuk Koyu'nu baştan sona gezip her köşesine sakladığı güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Sonrasında ise, tam karşısında bulunan Sedir Adası'nı keşfetmek için yola koyulabilirsiniz. Diğer adı Kleopatra Adası olan Sedir Adası, aslında hem tabiat güzelliğiyle hem de müze özelliğiyle beğeninizi kazanacak. Adadaki kumları Mısır'dan getirtilmiştir Sezar tarafından. Tabii ki bunu büyük aşkı Kleopatra için yapmıştır. Marmaris Boncuk Koyu tatilinizde değerli kumlara sahip olan Sedir Adası'nı mutlaka gezmenizi öneririz.

Koyda bulunduğunuz günlerde Marmaris‘in merkezine de gidebilirsiniz. Marmaris'in hediyelik eşya satan dükkanlarından küçük aksesuarlar alabilirsiniz. Aynı zamanda Marmaris'in çok hareketli olan gece hayatına da dahil olmanızı ve sabah kadar eğlenme fırsatını kaçırmayın.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın