Bodrum Görülecek Yerler

Bir Ege kıyısı olan Bodrum Bağla tatilinizde, yapmadan dönmemeniz gereken çok şey var.Bodrum Bağla Görülecek Yerler - Bodrum Bağla En İyi 10 Yapılacak Şey

Bir Ege kıyısı olan Bodrum Bağla tatilinizde, yapmadan dönmemeniz gereken çok şey var.

Bodrum Bağla'nın kumsalında uzanıp, denizde dilediğiniz kadar kulaç atıp, enerji depolamak tatilinizin en huzurlu anlarını oluşturacak.

Güneş kremi, havlunuzu ve terliğinizi yanınıza alıp sıcacık güneşin tadına varmak ruhunuz kesinlikle iyi gelecek. Bodrum Bağla'da yapacağınız bir bisiklet turu ise sizlere bölgeyi kolay bir şekilde keşfetme imkanı sunacak. Ilık rüzgâra karşı hem spor yapmış olacaksınız hem de tatilinizi daha keyifli hale getireceksiniz.

Bağla denizinin arkasında kalan ve yeşilliklerle çevrili mandalina bahçesine gidebilir, gittiğiniz ve yaptığınız her şeyi fotoğraf karelerine yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki ve bölgeye yakın yerleri gezmeyi de sakın unutmayın.

Aspat'taki Çıtıf Kale'yi, Bağlaya 14 kilometre uzaklıktaki Bodrum Kalesi'ni, kaledeki Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'ni, Halikarnas Mozolesi'ni ve Bodrum Antik Tiyatro'yu gezip görmek keyifli vakitlerinize yenilerini ekleyecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın