Zamansız Kaçışın Bodrum'daki Yeni Adresi: Thor Luxury Hotel & Villas, Konaklama Önerileri

Zamansız Kaçışın Bodrum'daki Yeni Adresi: Thor Luxury Hotel & Villas

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Zamansız Kaçışın Bodrum'daki Yeni Adresi: Thor Luxury Hotel & Villas

Tatilin vazgeçilmez adresi Bodrum'da kalite, konfor ve huzurun bir araya geldiği yepyeni bir adres Thor Luxury Hotel & Villas. 2013 yaz sezonunda kapılarını misafirlerine açan otelde hayal ettiğiniz tatilden çok daha fazlasını bulacaksınız…

Yaz aylarının en hareketli ve sıcak zamanlarını yaşadığımız şu günlerde Bodrum Yarımadası'nda biz tatil severlere çok özel ve sıra dışı bir otel merhaba diyor. Kalitenin, lüksün, konforun, kusursuz hizmetin ve sıra dışı bir atmosferin bir araya geldiği Thor Luxury Hotel & Villas, açıldığı günden itibaren Bodrum'un en özel tatil adreslerden biri oldu.

Ege Denizi'nin masmavi suları ve Bodrum Yarımadası'nın yemyeşil ormanlarına komşu olan Thor Luxury Hotel & Villas, Usuluk Koyu'nun eşsiz doğası ile iç içe, toplam 16 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu. Farklı konseptlere sahip oda ve villalardan oluşan tesiste tüm odaların ortak özelliği ise ruhunuza hitap eden konforlu ve rahat ortamları ile muhteşem manzaraları…

Güzel bir tatil damağa hitap eden yemekler olmadan mükemmel sayılabilir mi? Thor Luxury Hotel bu sorunun cevabını deneyimli ekibi ve dünya mutfaklarından örnekler sunduğu mutfağı ile misafirlerine veriyor. Ödüllü şeflerin ellerinden çıkan eşsiz lezzetteki tatlar ile Thor Luxury Hotel & Villas'ta yemenin tarifi sizin için değişecek.

Thor Luxury Hotel'i sıra dışı ve özel kılan bir diğer sebep ise tüm yorgunluğunuzu ve negatif enerjinizi üzerinizden atmanızı sağlayacak olan Spa & Wellness merkezi. “'Ruhunuzu yenileme”' iddiasına sahip olan spa merkezinde şifalı parmaklar sizi huzurlu bir yolculuğa çıkaracak.

Huzurla kafa dinlemenin yanı sıra eğlence de arıyorsanız golf, jet ski, parasailing, su kayağı, tekne turu, dalış, sörf gibi aktiviteler de Thor Luxury Hotel'de yapabileceklerinizden sadece birkaçı.

Otel, Milas Bodrum Havalimanı'na 25 km, Torba'ya 2 km, Bodrum şehir merkezine ise sadece 6 km uzaklıkta bulunuyor.

Sizin de bir tatilden beklentiniz hayal ettiğinizden de fazlasını yaşamak ve konforu, lüksü, rahatlığı ve huzuru aynı yerde bulmaksa Thor Luxury Hotel & Villas Bodrum'da mutlaka keşfetmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)