Yeni Çınar Otel'de Eşsiz Bir Tatil Fırsatına Ne Dersiniz?, Konaklama Önerileri

Yeni Çınar Otel'de Eşsiz Bir Tatil Fırsatına Ne Dersiniz?

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Yeni Çınar Otel'de Eşsiz Bir Tatil Fırsatına Ne Dersiniz?

Karadeniz'in doğal güzellikler ile çevrili ilçesi Akçakoca'da yer alan Yeni Çınar Otel, 17-19 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceği çok özel bir kültür turu ile konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunacak.

Yeni Çınar Otel, Düzce'nin Akçakoca beldesinde bulunuyor ve bölgenin en özel tesislerinden biri olarak yılın her dönemi misafirlerini ağırlıyor. Karadeniz'in muhteşem doğası, mavi bayraklı denizi, huzurlu ve sakin ortamı ile tatilcilerin gözde konaklama mekanlarından biri.

Havaların iyiden iyiye ısınmaya başladığı şu günlerde Yeni Çınar Otel, Ankaralı misafirleri için çok özel bir kültür turu düzenliyor. 17-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan bu tur, konuklarına hem bolca gezme hem de dinlenme fırsatı sunacak.

Tura katılan tatilciler 17 Mayıs sabahı saat 09:00'da Ankara Terminali'nden yola çıkacaklar ve öğle saatlerinde Akçakoca'ya varmış olacaklar. Bu keyifli yolculuğun hemen sonrasında Yeni Çınar Otel'de lezzetli bir öğle yemeği yenecek.

Konuklar, yol yorgunluğunu üzerlerinden atar atmaz Akçakoca'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek üzere rehber eşliğinde gezmeye başlayacaklar. Fakıllı Mağarası, Ceneviz Kalesi, Tarihi Hemşin Köyü, Cumayanı Mesire Alanı ve Aktaş Şelalesi keşif durakları arasında olacak.

Akşam saatlerinde Yeni Çınar Otel'e dönecek olan konuklar yine otelin restoranından çıkan lezzetli akşam yemeği ve otelin konforlu odalarında yapacakları rahat bir konaklama ile günü sonlandıracaklar. 19 Mayıs sabahı otelde alınacak açık büfe kahvaltı sonrasında misafirler Ankara'ya dönecekler.

Yeni Çınar Otel'in organizasyonu ile gerçekleştirilecek olan bu keyifli turun kişi başı ücreti ise 120 TL. Tura rezervasyon yaptırmak için otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz de bahar mevsiminin en güzel dönemini keyifli ve unutulmaz bir tatil ile taçlandırmak isterseniz, Yeni Çınar Otel'in bu turunu kaçırmayın.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)