Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Gezi Rehberi
Yeni Aşk Rotası Madeira

Yeni Aşk Rotası Madeira

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 04 Nisan 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Yeni Aşk Rotası Madeira

STH Turizm tarafından hem yeni evleneceklere balayı tatili için hem de aşk tazelemek isteyen çiftlere özel olarak önerilen Madeira Turu, konforu, doğal güzellikleri ve tarihi değerleri adanın yerel kültürü ile bir arada sunuyor.

Yeni tatil rotaları keşfetmek, bakir destinasyonları gezmek hayatı doya doya yaşamayı tercih edenlerin en büyük zevklerinden biri...

Kuzey Atlas Okyanusu’nda, Portekiz açıklarındaki özerk adalar topluluğu Madeira, her mevsim 17- 25 derece arasındaki ılıman iklimi, dağları, denizi, şelaleleri, kendine özgü bitki örtüsü, botanik bahçeleri ile keyifli bir tatilin yeni adresi olarak popülerleşiyor.

STH Turizm Genel Müdürü Tolga Özbabacan; “Madeira tatili yapan müşterilerimiz hep çok mutlu dönüyorlar. Madeira iklimi, doğası, yeme içme kültürü ve doğal güzellikleri ile hem yeni keşif yapmak isteyenleri, hem de huzurlu bir tatili tercih edenleri memnun ediyor. Madeira, 9-15 Mayıs tarihleri arasındaki Çiçek Festivali’nin yanı sıra adaya özgü enfes şaraplarıyla da ünlüdür.”diyor.

STH Turizm ayrıcalığı ile tatili tercih edenler için Madeira Turu 700 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.