Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Whitefest İle Eğlencenin Zirvesine Çıkacaksınız!

Whitefest İle Eğlencenin Zirvesine Çıkacaksınız!

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 21 Ocak 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Whitefest İle Eğlencenin Zirvesine Çıkacaksınız!

Avea Whitefest 20 Ocak - 13 Şubat tarihleri arasında Uludağ'da gerçekleşiyor. Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Avea Whitefest'te; Serdar Ortaç, Hande Yener, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hayranlarıyla buluşurken, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı DJ performanslarıyla sahne alacak.

Müşterilerini ayrıcalıklı teklifler ve kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturan Avea, 2 hafta sürecek Avea Whitefest'te gençleri coşturmaya hazırlanıyor. Uludağ'ın en güzel otellerinde, birbirinden renkli partiler, DJ performansları ve konserler eşliğinde düzenlenen Avea Whitefest; müzik, eğlence ve kayak tutkunlarını bir araya getiriyor.

Kayak tutkunlarını Türkiye'nin en güzel pistlerinde çeşitli oyun, aktivite ve sürprizlerle buluşturan Avea Whitefest'in festival coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenleri kaçırılmayacak aktiviteler bekliyor.

Her gün 15:00 - 17:00 saatlerinde yapılacak Avea Jet Tube yarışlarından, 17:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Whitefest Afterski partilerine, her gece saat 22:00- 00:00 saatleri arasında düzenlenecek Karaoke gecelerine bir çok ayrıcalık sizleri bekliyor olacak. Avealılar gün boyu play station, jenga, langırt ve wii oyunlarının bulunduğu Avea Lounge'ın keyfini çıkarabilecekler.

Avea Whitefest konserlerle coşturacak

Birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak Avea Whitefest'te, Serdar Ortaç, Hande Yener, Fatih Ürek, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hayranlarıyla buluşurken, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı DJ performanslarıyla sahne alacak.

Yalın ve Murat Dalkılıç ise Avea Whitefest Afterski Partileri kapsamında sahne alarak hayranlarını coşturacak.